Бізнес та акції

Ощадбанк блокує гроші в терміналі, та не повертає їх

Здається, масове впровадження терміналів приносить не тільки зручності, але і значні проблеми. Так, нещодавно на порталі «Мінфін» користувачка Ощадбанку поскаржилася на незручності, що виникли у неї через неполадки в терміналі. Гроші вона не може повернути вже більше п’ятнадцяти днів.


Як повернути гроші, які «застрягли» в терміналі?

За словами жінки, її проблеми почалися, коли вона здавала виручку в магазині, де працює. На середині прийому грошей термінал вимкнувся. У ньому знаходилася значна сума, яка складає місячну зарплату жінки. Співробітника, відповідального за термінали, на місці не виявилося. Написати заяву на повернення грошей вдалося тільки через два дні, а потім довелося писати її повторно, тому що вона так і не було розглянута.

Ощадбанк

Жінка ставить резонні запитання, що їй робити з цією сумою і що вона повинна сказати своєму начальству: повернути гроші зі своєї кишені вона не може, тому що такої суми у неї банально немає. Незрозуміло також, що їй потрібно зробити, щоб її заяву все-таки розглянули.

 

Відзначимо, що не-повернення грошей, які «застрягли» в терміналі явно не з вини користувача – серйозний «косяк» з боку банку. Гроші повинні були бути повернуті клієнтці не пізніше, ніж через десять днів, оскільки вона до всього іншого, як продавщиця, є представницею юридичної особи. Проблеми з обслуговуванням терміналів не повинні торкатися простих громадян.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Експерти розповіли, як розпізнати шахрайський інтернет-магазин

В минуле

Ощадбанк не возвращает деньги, заблокированные в терминале

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle