Київстар

Київстар запустив унікальний доступний тариф, в якому є все

Нещодавно мобільний оператор «Київстар» запустив унікальний тарифний план з порівняно невисокими цінами, в якому є все. Причому під «всім» ми розуміємо не тільки, скажімо, дзвінки і мобільний інтернет, але ще і домашній інтернет – що взагалі рідко зустрічається на ринку.


Як обзавестися всіма необхідними послугами і не платити двічі

На перший погляд новий тарифний план від «Київстар» може здатися досить дорогим, адже платити в ньому доведеться не менше двохсот гривень на місяць. Проте, пакет послуг за цю суму ви отримуєте теж досить значний:

  • Безлімітні дзвінки всередині мережі.
  • Пакет на дзвінки на номери інших операторів – сто двадцять хвилин. Він дійсний також для дзвінків на номери Італії, Польщі, Росії, Чехії, Німеччини.
  • Дванадцять гігабайт мобільного інтернету.
  • Повний безліміт на соціальні мережі, месенджери, Ютуб, Вікіпедію і навіть Тіндер, популярний сайт для знайомств.

Відзначимо, що протягом перших кількох місяців ви будете платити всього сто п’ятдесят гривень, тобто на чверть менше. На перший погляд це може здатися досить дорогим пропозицією, хоч і цікавим. Однак не слід забувати, що в пакет послуг входить також домашній інтернет – ви оплачуєте, по суті, дві послуги відразу, окремо це вийде значно дорожче. Саме ця фішка і робить тарифний план оптимальним.

Назва цього тарифного плану – «Все разом Базовий». Щоб перейти на нього, ви повинні ввести комбінацію 477 * 1 і клавіша виклику, після чого слідувати інструкціям оператора. Доступна також можливість переходу і через мобільний додаток для смартфонів «Мій Київстар». Перш, ніж здійснювати перехід, вам варто переконатися, що на рахунку у вас є сто п’ятдесят гривень, необхідні для оплати першого місяця користування послугами мобільного зв’язку в рамках тарифу «Все разом Базовий».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ПриватБанк блокирует счета, если клиент не знает e-mail

В минуле

Киевстар запустил уникальный доступный тариф, в котором есть все

В майбутнє

Також буде цікаво