Київстар

У Київстарі розповіли, як отримати на рахунок кілька тисяч гривень

Київстар запустив неймовірно щедру і цікаву акцію, в рамках якої ви можете отримати на свій рахунок кілька тисяч гривень, просто купуючи подарунки своїм коханим на День святого Валентина. Прекрасна пропозиція для тих, хто любить дарувати не просто так, а з розумом і думаючи про наслідки. Що ж для цього треба і які саме подарунки потрібно придбати?


Умови святкової акції

Акція носить назву «Закохайся в кешбек», вона була запущена ще 8 лютого і триватиме до кінця квітня, тобто ви зможете подарувати подарунок не тільки на день всіх закоханих, а й, наприклад, на восьме березня. Умови даної акції прості: вам достатньо придбати будь-який 4G-смартфон, в подяку за що ви отримаєте кешбек в розмірі десяти відсотків у вигляді бонусів на ваш мобільний рахунок. Бонуси можна буде використовувати протягом півроку на наступні послуги:

  • Пакет послуг за умовами тарифного плану, крім першої плати за пакет послуг на 4 тижні при першому підключенні і при переході на інший тарифний план.
  • Мобільний інтернет.
  • Послуги «Маячок», «ДіДжингл» та інші.
  • Дзвінки на номери фіксованого зв’язку, абонентів «Київстар», а також на номери інших операторів мобільного зв’язку нашої країни.
  • Послуги роумінгу і «Міжнародні дзвінки» компанії
  • Послуги зв’язку після вичерпання пакета послуг.

Щоб дізнатися список магазинів, в яких діє акція, відвідайте офіційний сайт мобільного оператора. Шукайте там своє місто і дізнайтеся адресу – як бачите, все досить просто.

Як ми писали раніше, послуга «Ми разом» від Київстар побила всі рекорди популярності, на даний момент її підключило понад мільйон українців. Вона дозволяє вибрати один будь-який номер, що належить мобільному оператору, і дзвонити на нього повністю безлімітно навіть в тому випадку, якщо абоненти не оплатили послуги в тарифному плані. Згідно зі статистикою, на такі номери припадає близько двадцяти п’яти відсотків всіх розмов. Зростає також і середня тривалість розмов, оскільки абоненти можуть дзвонити своїм рідним і близьким у будь-який час, не боячись за гроші на рахунку.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Назван самый надежный украинский банк с точки зрения технологий

В минуле

В Киевстар расказали о том, как получить на счет несколько тысяч гривен

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle