Київстар

Більше мільйона абонентів Київстар отримали можливість спілкуватися безкоштовно

Спеціальною послугою, яка дозволяє абонентам «Київстар» спілкуватися безкоштовно, навіть без поповнення рахунку та оплати основного тарифного плану, вже скористалося величезна кількість українців.


Нова послуга і хто нею користується

Послуга називається «Ми разом», і на даний момент її підключило понад мільйон українців. Вона дозволяє вибрати один будь-який номер, що належить мобільному оператору, і дзвонити на нього повністю безлімітно навіть в тому випадку, якщо абоненти не оплатили послуги в тарифному плані. Згідно зі статистикою, на такі номери припадає близько двадцяти п’яти відсотків всіх розмов. Зростає також і середня тривалість розмов, оскільки абоненти можуть дзвонити своїм рідним і близьким у будь-який час, не боячись за гроші на рахунку.

Послугу «Ми разом» можуть підключити всі абоненти Київстар, що обслуговуються на основі передоплати, а також клієнти з тарифними планами лінійки «Все разом». Вони можуть вибрати будь-який номер будь-якого іншого абонента мобільного оператора, незалежно від його форми обслуговування. Це дійсно навіть для тих, хто переніс свій номер в мережу «Київстар» за допомогою послуги перенесення номера (MNP).

Є кілька способів підключення послуги:

  • Безкоштовний дзвінок на номер 535.
  • Код * 535 * 380ХХХХХХХХХ #, де ХХХХХХХХХ – номер абонента Київстар, з яким хочуть бути завжди на зв’язку.
  • У консультантів довідкового центру та фірмових магазинів Київстар.

Як ми писали раніше, «Київстар» нараховує українцям гроші в якості бонусів в рамках акції. Вона дійсна аж до квітня для всіх абонентів Київстар, які обслуговуються на основі будь-яких передплачених тарифних планів, а також тарифів лінійки «Все Разом». Акція полягає в тому, що ви можете придбати один з декількох акційних смартфонів і отримати собі на бонусний рахунок кешбек в розмірі п’ятнадцяти відсотків від його вартості.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ПриватБанк запустил услугу, которую украинцы ждали годами

В минуле

Больше миллиона абонентов Киевстар получили возможность общаться бесплатно

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle