Новини

Названа дата підняття вартості зв’язку в Україні

віртуальний оператор

У 2021 році на українців чекає кілька подорожчань популярних послуг. Дещо про це вже відомо. Коли подорожчає голосовий зв’язок, і наскільки саме, а також чим це пояснюється?


Нові тарифи на голосовий зв’язок

Фіксований місцевий голосовий зв’язок подорожчає на десять відсотків починаючи з першого липня поточного року. Рішення про це прийняла НКРЗІ 9 лютого, з ініціативи «Укртелекому», найбільшого оператора стаціонарного зв’язку в нашій країні.

Як повідомив Михайло Шуранов, керівник прес-служби «Укртелекому», собівартість обслуговування мереж фіксованого телефонії стає дедалі більше, і отже, з’являється необхідність підвищувати ціни. При цьому тарифи на домашню телефонію залишаються досить низькими – нижче, ніж на мобільний зв’язок.

Серед ключових змін, які НКРЗІ прийняла – подорожчання на десять відсотків усіх загальнодоступних послуг телекомунікації. Буде підвищено абонентну плату за використання всіх телефонних апаратів в місцевої телефонної мережі міст, районних центрів, сіл і селищ міського типу, як з погодинним обліком, так і без нього.

Відзначимо, що станом на сьогоднішній день найдешевшим тарифним планом є «Простий», в який входять необмежені розмови в міській мережі, а вартість дзвінка на міжмісто і на мобільні номери становить від однієї до п’яти гривень за хвилину. Вартість цього тарифного плану становить 73 гривні 81 копійку в місяць. Таким чином, після першого липня вона перевищить 81 гривню.

Як ми писали раніше, Укртелеком вирішив стати кращим інтернет-провайдером. Роботи з прокладання оптоволоконних комунікацій ведуться по всій Україні. Укртелеком виконує їх спільно з партнерами – словенською компанією «Іскрател». Роботи проводяться на території трьохсот двадцяти населених пунктів – в основному це, звичайно, села і маленькі міста. Двісті вісімдесят населених пунктів вже обзавелися повноцінним високошвидкісним інтернетом. Всього «Укртелеком» вже проклав понад двох з половиною тисяч кілометрів оптоволоконних ліній. Планується побудувати ще близько трьох з половиною тисяч кілометрів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Больше миллиона абонентов Киевстар получили возможность общаться бесплатно

В минуле

Названа дата поднятия стоимости связи в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle