Новини

Київстар, Vodafone і lifecell: розкрито плани операторів щодо здорожчання тарифів

2021 рік обіцяє стати не найприємнішим для українців. Багато операторів або вже підвищили свої тарифи, або збираються зробити це найближчим часом. Скільки ж платитимуть українці у різних операторів «великої трійки»?


Скільки тепер платитимуть українці

Оператор lifecell вже змінив вартість семи своїх тарифних планів з вісімдесяти – ще в січні. Це були тарифні плани «Лайфхак», «Інтернет Жара», «Залізна двадцятка», «4 безліміту 2019», «Жара GO», «Жара GO PLUS», «Комфорт». В середньому вартість зросла на двадцять-двадцять п’ять гривень. Більше ніяких подорожчань, як повідомляють у мобільного оператора, вони поки що не планують. Відзначимо, що в деяких тарифних планах з перерахованих незмінність ціни гарантувалася якраз до січня 2021 року.

Vodafone не планує на даний момент підвищувати тарифні плани, або, принаймні, так кажуть його представники. Про всі зміни в тарифах абонентів сповістять заздалегідь. Також у цього мобільного оператора вважають, що останнім часом частіше не підвищують вартість тарифних планів, а змінюють їх відповідно до з поточними потребами. Так, за останній рік споживання трафіку в мережі мобільного оператора зросло більше ніж у півтора рази, і в середньому клієнт оператора використовує понад п’ять гігабайтів мобільного інтернету в місяць. Це означає, що необхідно збільшити обсяг інтернет-трафіку в тарифних планах оператора.

Нарешті, «Київстар» повідомив, що зміни в тарифних планах відбуваються через те, що вони стають неадекватними ринку як такому. У нашій країні середній чек на абонента (ARPU) найнижчий в Європі і один з найнижчих в світі. При цьому кількість трафіку зростає, через що вартість одного мегабайта або хвилини розмови в перерахунку на абонента падає ще сильніше. Про плани щодо підвищення тарифів невідомо нічого, але деякі послуги оператора подорожчали ще з початку року.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Не приходять підтвердження: клієнти ПриватБанку не може переказати гроші

В минуле

Киевстар, Vodafone и lifecell: стали известны планы оператор насчет подорожания тарифов

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle