Бізнес та акції

Не приходять підтвердження: клієнти ПриватБанку не може переказати гроші

Клієнт великого українського банку «Приватбанк» незадоволений роботою фінансової установи, яка відзначилася затримками платежів. Він не може переказати кошти з картки на картку, так як йому не приходять повідомлення про підтвердження платежу.


Як завжди, свої зауваження та вимоги користувач виклав в негативному коментарі, розміщеному на сайті Мінфіну. Там він написав, що зазнає труднощів з переказом грошей з рахунку на рахунок. Коли він ініціює переказ грошей в додатку «Приват24», йому приходить повідомлення про те, що необхідно підтвердити операцію, ввівши код з СМС-повідомлення, яке повинно прийти на телефон. Проблема полягає в тому, що заповітне повідомлення не приходить, скільки разів користувач не намагався провести процедуру.

Чоловік спробував «достукатися» до операторів «гарячої лінії» банку, однак там йому дають одну відповідь – з нашого боку все в порядку, потрібно звернутися до оператора мобільного зв’язку, несправності з їх позиції. При цьому вони не запропонували інші варіанти підтвердження – використання QR-коду або повідомлення на месенджер, наполігши саме на СМС-повідомленні.

Користувач зауважив, що бачить «стіну непорозуміння» між собою і співробітниками фінансової установи, які не бажають допомогти і відписуються черговими фразами. Він також вказав, що не в перший раз зіткнувся з проблемою переказів між рахунками, це його сильно засмучує. Представники «Приватбанку» вибачилися перед клієнтом і заявили, що їх провини тут немає і варто звертатися до оператора мобільного зв’язку.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Клієнти Monobank зіткнулись з проблемою переказу грошей

В минуле

Київстар, Vodafone і lifecell: розкрито плани операторів щодо здорожчання тарифів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle