Vodafone

Vodafone дозволяє дивитися відео безкоштовно протягом 4 місяців

Vodafone порадував українців новою чудовою акцією. Вона дозволяє дивитися відео безкоштовно протягом чотирьох місяців. Йдеться, звичайно, про послугу Video Pass, в рамках якої такі популярні сервіси, як Youtube, Netflix, Megogo не підлягають тарифікації і в зв’язку з цим не враховуються в ліміті трафіку. Якщо раніше вартість підключення і використання такої послуги становила п’ятдесят гривень на місяць, то на час акції вона тепер підключається всім бажаючим без оплати.


Які абоненти можуть підключити акцію?

Послуга Vodafone Video Pass пропонує отримати повний безліміт на відеосервіси, перераховані вище. Слід пам’ятати, втім, що вартість підписок на самі ці ресурси не входить у вартість послуги. Також в неї не входить додатковий контент, включаючи, наприклад, рекламу і подкасти. Але самі відео ви цілком можете дивитися, скільки вважаєте за потрібне. Для того, щоб підключити послугу, скористайтеся комбінацією * 313 #.

Послуга доступна в таких тарифних планах передоплати, як Vodafone RED EXTRA XS, Vodafone RED EXTRA S, Vodafone RED EXTRA М, Vodafone RED EXTRA L, Vodafone Device M, Vodafone Device L, Vodafone LIGHT +, Vodafone RED XS +, Vodafone 4G Smart XS, Vodafone 4G Smart S, Vodafone 4G Smart M, Vodafone RED S, Vodafone RED M, Vodafone RED L, Vodafone Partner, Vodafone UNLIM 3G, Vodafone UNLIM 3G Plus, Vodafone RED EXTRA XS 2, Vodafone Family Plus, Vodafone Family, Vodafone SuperNet Start_2019, Vodafone SuperNet Pro_2019, Vodafone SuperNet Unlim, Vodafone SuperNet Turbo_2019, Vodafone SuperNet Pro-1_2019, Vodafone SuperNet Start , Vodafone SuperNet Pro, Vodafone SuperNet TURBO, Vodafone SuperNet Pro +, Vodafone ZAHID.

У контрактних тарифних планах вона доступна в тарифах RED, Vodafone RED +, лінійці Vodafone Ultra, Vodafone Ultra VIP і Device 4G. У тарифний план Joice вона включена за замовчуванням.

Слід зазначити, що для того, щоб трафік, який йде через відеосервіси, ідентифікувався вірно, експерти радять відключати VPN-сервіси, тому що в протилежному випадку система може врахувати витрачені гігабайти.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар запустил безлимитный интернет за 10 гривен в месяц: но не везде

В минуле

Vodafone позволяет смотреть видео бесплатно в течение 4 месяцев

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle