Київстар

Київстар запустив безлімітний інтернет за 10 гривень на місяць, але не скрізь

Мобільний оператор «Київстар» запустив безлімітний інтернет за десять гривень в місяць … і нарвався на звинувачення у демпінгу. Відзначимо, що це вже не перший подібний скандал, щось схоже було і в минулому році.


Чи є ціни ринковими?

Ще в минулому році ІнАУ (Інтернет-асоціація України) поскаржилася на «Київстар» в Антимонопольний комітет, звинувачуючи провідного мобільного оператора нашої країни в демпінгу цін. Приводом для звернення стали неймовірно низькі ціни на провідний широкосмуговий інтернет в місті Маріуполь – всього десять гривень на місяць. Стверджується, що робиться це з простою метою – переманити до себе якомога більше користувачів, змусивши конкурентів піти з ринку, після чого, можливо, підняти ціни, пожинаючи плоди монопольного становища.

Представники Інтернет-асоціації України, яка об’єднує більше двохсот двадцяти підприємств відповідної сфери по всій нашій країні, відзначають, що ціна подібних пакетів інтернету не може бути менше ста гривень на місяць – це середній ринковий показник. На точно такі ж пакети в інших українських містах оператор встановив ціну в двісті гривень на місяць.

Представники оператора «Київстар», включаючи Олександра Комарова, президента компанії, звинувачення в нечесних прийомах конкуренції відкидають. За їх словами, Київстар веде виключно зважену тарифну політику, вивчаючи конкретні потреби абонентів і пропонуючи їм відповідні ціни. Це особливо актуально зараз, коли купівельна спроможність українців сильно впала через пандемію COVID-19 і викликаного нею економічного спаду.

Проте, іноді «Київстар» пропонує спеціальні акції для жителів окремих регіонів, в просуванні на ринок яких компанія особливо зацікавлена. В цьому немає нічого крамольного, ніщо не заважає конкурентам чинити так само. За словами Комарова, в планах оператора – займати не менше двадцяти відсотків ринку високошвидкісного фіксованого інтернету через два-три роки.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо прості способи пришвидшити домашній інтернет

В минуле

Киевстар запустил безлимитный интернет за 10 гривен в месяц: но не везде

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle