Київстар

Київстар розширив географію дешевого безлімітного тарифу

Киевстар

Дешевий безлімітний тариф від Київстар, який раніше був доступний тільки на території Києва та деяких інших міст, тепер можна буде підключити і в інших українських містах. Завдяки цьому багато жителів нашої країни зможуть отримати чудову пропозицію – повністю безлімітний домашній інтернет всього за двадцять п’ять гривень, або ж, що ще краще – можливість підключити відразу і домашній, і мобільний інтернет.


Розширення мережі: нова послуга для всіх українців

Новий тариф фіксованого зв’язку, який раніше діяв тільки в столиці нашої країни, а також в містах Івано-Франківськ, Калуш, Краматорськ, Кременчук, Кропивницький, Миколаїв, Полтава, Сєвєродонецьк, Сміла, Суми, Червоноград, Черкаси та Чернівці, стане доступним для підключення в інших українських містах вже з п’ятого лютого.

Тарифний план «Безлім Wow» пропонує наступні умови для всіх абонентів:

  • Швидкість до ста мегабіт в секунду.
  • Повністю безкоштовне підключення.
  • Повернення грошей за роутер.

Сума, оплачувана при підключенні, становить сто п’ятдесят гривень. Протягом першого місяця підключення і наступних двох років вартість становитиме всього двадцять п’ять гривень на місяць, причому для перших оплат буде використано 150 гривень з вашого рахунку. Тобто ви можете взагалі не думати про оплату інтернету в перші півроку з моменту підключення, і фактично підключення безкоштовне. Після закінчення дворічного пільгового періоду щомісячна оплата становитиме сто двадцять п’ять гривень на місяць. Оплата стягується третього числа кожного місяця.

Нова географія тарифного плану поки що невідома – швидше за все, її зроблять доступною для всіх обласних центрів нашої країни. За оновленнями планів можна стежити безпосередньо на сайті мобільного оператора.

Як ми писали раніше, Київстар проводить акцію, яка триватиме аж до початку квітня поточного року. В її рамках всі абоненти Київстар, які обслуговуються на основі передплачених тарифів, а також тарифів з лінійки «Все Разом», можуть придбати один з акційних смартфонів і отримати значну суму на свій бонусний рахунок в якості кешбеку – аж до шести тисяч гривень, або п’ятнадцяти відсотків від вартості смартфона.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone предлагает безлимитный интернет за 1 копейку в месяц: условия

В минуле

Киевстар расширил географию дешевого безлимитного тарифа

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle