lifecell

lifecell запустив найдешевший безліміт серед всіх в Україні

Нещодавно мобільний оператор Lifecell запустив найкращий безлімітний мобільний інтернет – абонентська плата в ньому становить всього п’ятдесят гривень на місяць. За таку незначну суму ви отримуєте в ньому просто величезний пакет послуг, що зовсім нетипово для більшості тарифних планів всіх мобільних операторів нашої країни.


Пакет послуг у тарифному плані

Як правило, за таку суму, як в даному тарифному плані, користувачі отримують тільки необхідний мінімум послуг. Навіть дорожчі безліміти часто вводять обмеження, наприклад, щоб роздати wi-fi зі смартфона потрібно доплатити, або ж просто по вичерпанню певної межі ріжеться швидкість. В даному тарифному плані цих обмежень немає. Ось що ви отримуєте:

  • Повністю безлімітний 3G \ 4G інтернет.
  • Безкоштовну роздачу інтернету через пристрої.
  • Безлімітні розмови всередині мережі lifecell.
  • 250 хвилин дзвінків на номери інших мобільних операторів по Україні, а також номерів стаціонарного зв’язку (наприклад, державних установ).
  • Для зареєстрованих персоніфікованих абонентів, а також абонентів, які скористалися послугою перенесення номера, пропонується спеціальна ціна.
  • Ціна гарантовано не буде змінюватися до 31.08.2021.

Тарифний план носить назву «Інтернет без меж», в ньому ви платите всього лише п’ятдесят гривень за операторський місяць, тобто двадцять вісім днів. Тарифний план є регіональним, зона його дії включає Чернівецьку область, Закарпатську, окремі райони Волині, Донбасу, Дніпропетровської області. Повний список ви можете подивитися на сторінці тарифного плану.

Як ми писали раніше, lifecell запустив послугу, яка називається «Порівнятор». У базу даних цієї системи внесені найпоширеніші і актуальні тарифні плани основних українських операторів мобільного зв’язку – lifecell, Київстар та Vodafone. Ви можете вказати приблизну ціну, яку збираєтеся платити або яку вже платите зараз в рамках нинішнього тарифу, і дізнатися, що ви за таку вартість будете отримувати в рамках даної ціни у різних операторів. Потім ви можете вибрати за цю ж ціну що підходить під ваші запити тарифний план від lifecell і таким чином уникнути неприємних сюрпризів, які можуть виникати при зміні тарифного плану.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone запустил лучший тариф за 5 гривен в день

В минуле

lifecell запустил самый дешевый безлимит среди всех в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle