Softnews

Експерт розповів, на які сайти ніколи не можна заходити в громадських місцях

Провідний розробник програмного забезпечення компанії Slaxico Юрій Шарлай розповів, чи можна вводити паролі на сайтах в громадських місцях, та на які сайти заходити не варто.


Експерт повідомив, що при використанні громадських точок доступу Wi-Fi, наприклад в кафе або ресторані, виникають уразливості. Не варто авторизуватися в особистих кабінетах банків і пересилати приватну інформацію.

За словами експерта, нескладно налаштувати мобільний точку доступу зі схожою назвою мережі від громадського закладу. Це дозволить шахраям отримувати весь вхідний і вихідний трафік користувачів. Частина трафіку при цьому передається незашифрованною. Тобто в руки злочинців може потрапити особиста інформація користувачів.

В цілому, експерт радить користуватися в громадських місцях мобільним інтернетом, а якщо підключатися до публічного Wi-Fi, то через VPN. Ніколи не варто входити в мобільний банк і здійснювати покупки через громадський Wi-Fi.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Україні вирішили відмовитись від паперових документів

В минуле

ПриватБанк не дає забрати гроші з рахунку: “треба чекати рік …”

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle