Бізнес та акції

Стосується кожного клієнта: Ощадбанк зробив заяву

Як повідомила прес-служба Ощадбанку в своєму звіті про результати діяльності за минулий рік, державний український банк завершив 2020 з прибутком, незважаючи на епідемію COVID-19. Це вже п’ятий прибутковий рік поспіль.


Попередні результати минулого року

Результати минулого року поки що попередні, без аудиторської перевірки, але деяке уявлення вони вже дають. Згідно з повідомленнями Ощадбанку, він отримав 2,8 мільярда гривень чистого прибутку, що більш ніж на два з половиною мільярда гривень ніж за 2019 рік.

За словами фінансової служби установи, банк є прибутковим ще з 2016 року. Всього показник прибутковості капіталу Ощадбанку склав 13,8%. У 2019 він склав 12,5%.

Чистий процентний дохід склав близько восьми мільярдів гривень, тобто зріс порівняно з 2019 роком на 45,4%, або 2,5 мільярди гривень. Зріс також і чистий комісійний дохід, склавши близько п’яти мільярдів гривень, або ж 18,1%. Це обумовлено зростанням доходів від проведення розрахунків у касах і обслуговування клієнтів.

Ще 3,7 мільярди гривень склав дохід за рахунок переоцінки ОВДП. Нарешті, значно збільшився депозитний портфель Ощадбанку – на десять відсотків або дев’ять мільярдів гривень. Депозити суб’єктів господарювання склали 4,3 мільярда гривень, а депозити фізичних осіб – 4,9 млрд.

Одним з основних напрямків діяльності Ощадбанку в минулому році було скорочення обсягу проблемних заборгованостей. Всього було реструктуризовано заборгованості загальною вартістю близько 16,4 мільярда гривень.

Як ми писали раніше, в Ощадбанку нарешті запущена послуга, яку багато хто очікував. Йдеться про можливість підключити газопостачання безпосередньо у відділенні банку, без потреби відвідувати офіс газопостачальної компанії. Заявку вам допоможуть заповнити самі співробітники Ощадбанк. Протягом не більше, ніж п’яти-семи робочих днів ви отримаєте інформацію від «Нафтогазу», в якому вас повідомлять про перехід і дадуть подальші інструкції. Статус заявки ви можете перевірити на сайті gas.ua. Натисніть кнопку «Перевірити статус заявки» і введіть свій EIC-код в розпочатому поле.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українцям розповіли про необхідність покупки ще однієї SIM-карти

В минуле

Касается каждого клиента: Ощадбанк сделал заявление

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle