Статті

Українцям розповіли про необхідність покупки ще однієї SIM-карти

Життя сучасної людини щільно зав’язано на використанні телефонних номерів. За допомогою них здійснюються дзвінки, відправляються повідомлення, підтверджується особистість і грошові операції. У багатьох випадках мати тільки одну SIM-карту виявляється незручно.


Розповідаємо про неочевидні причини завести другу SIM-карту.

Повторне використання бонусів для новачків

Багато сервісів (онлайн-кінотеатри, послуги з доставки їжі і т.д.) пропонують новим користувачам знижки або можливість використовувати вигідний промокод. Однак ця акція поширюється тільки на тих, хто користується сервісом вперше, відповідно, його номера телефону немає в базі.

Щоб трохи схитрувати і знову скористатися знижками на певному сервісі, можна завести другу SIM-карту. Природно, цей спосіб буде вигідний тільки в разі, якщо власник активно користується інтернет-сервісами та стежить за їх акціями.

Реєстрація на сайтах

Реєстрація на багатьох сайтах вимагає введення телефонного номера. Шахраї і спамери часто користуються базами номерів веб-сайтів, зламуючи їх або купуючи.

Щоб не боятися дзвінків зловмисників, можна завести запасну SIM-карту, яка буде використовуватися тільки для реєстрації на різних сайтах. В інший час її можна легко відключити, тим самим обгородивши себе від небажаних дзвінків.

Різні оператори на різних SIM-картах

Для придбання другої SIM-карти (часто в іншого оператора) є кілька причин:

  • Банально, але користувач хоче для себе кращі умови, які надають різні оператори. Наприклад, у одного – висока швидкість інтернету, в іншого – безліміт на роздачу. Щоб не ламати голову і не вибирати між двома вигідними і потрібними тарифами, можна придбати дві SIM-карти відразу.
  • Якщо в роботі одного оператора часто виникають збої, але його тариф – найвигідніший з усіх можливих. Досить завести другу SIM-карту, яка буде замінювати першу в періоди нестабільної роботи.
  • На одній SIM-картці вигідний тариф для мобільного інтернету, а на іншій – дешеві дзвінки. Придбавши обидві SIM-карти, користувач отримає і те, і інше.
  • Одна SIM-карта – основна, а інша потрібна для вигідних дзвінків на певні номери або в потрібні регіони (наприклад, безкоштовні дзвінки на номери того ж оператора).
  • Якщо у людини кілька років одна і та ж SIM-карта, номер якої відомий всім родичам і друзям, але на ній невигідний тариф. Звичайно, можна перейти до іншого оператора зі збереженням номера, але в деяких випадках оператори з великим небажанням відпускають своїх клієнтів. Якщо така ситуація сталася, простіше купити нову SIM-карту з відповідним тарифом.

Публікація оголошень

Часте використання торгових онлайн-майданчиків призводить до того, що номер можуть внести в свою базу спамери або шахраї. Чим частіше користувач щось продає, тим більша ймовірність, що його номером скористаються зловмисники.

sim

Щоб позбавити себе від непроханих дзвінків, можна придбати запасну SIM-карту і включати її тільки на час продажу або купівлі товарів. Як тільки операція буде здійснена, SIM-карту варто відключити в налаштуваннях телефону.

Додаткові акаунти в соціальних мережах

Більшість соціальних мереж для реєстрації вимагає номер телефону. По ньому можна здійснювати вхід, зміну пароля і відновлення профілю. Тому створити додатковий акаунт, про який не знатимуть колеги або родичі, можна тільки за допомогою нової SIM-карти. Використовуючи два різних номера, можна створити профілі, один з яких стане офіційним, а інший – для друзів або розваг.

SIM-карта для подорожей

Для частих подорожей і вигідних дзвінків в роумінгу рекомендується придбати окрему SIM-карту з відповідним тарифом. Вона може належати як оператору країни, в якій знаходиться власник телефону, так і місцевому оператору, який пропонує вигідні умови для дзвінків за кордоном.

Купівля нової SIM-карти для одноразового використання знижки, однієї подорожі або рідкісних реєстрацій в інтернеті навряд чи виявиться вигідною, однак для постійного використання її придбання виправдає себе за короткий термін.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Дуров розповів про революційні можливості Telegram

В минуле

Стосується кожного клієнта: Ощадбанк зробив заяву

В майбутнє

Також буде цікаво