Статті

Тільки не йдіть: як можна отримати кращий тариф у вашого мобільного оператора

Оператор

Більшість українських мобільних операторів цінує своїх клієнтів (корисливо, але все ж), особливо якщо вони користуються послугами протягом декількох років. Тому коли абонент вирішує піти до конкурента, оператори всіма силами намагаються змусити його залишитися.


Розповідаємо, на що готові стільникові оператори заради утримання клієнтів.

Як оператори утримують клієнтів за допомогою знижок?

Найбільш порядні оператори, які дійсно зацікавлені в тому, щоб клієнт залишився і був задоволений, використовують в якості важеля тиску знижки і надання нових опцій і тарифів.

Домогтися від оператора поліпшення умов можна при спробі перейти до нового оператора зі збереженням номера. Для цього необхідно:

  1. Зареєструвати номер у вашого оператора (для абонентів передплати);
  2. Подати заявку онлайн чи в найближчому магазині оператора, до якого ви плануєте перейти.

Після цього оператор швидше за все подзвонить чи відправить SMS-повідомлення, в якому запропонує абоненту більш вигідні умови, додаткові хвилини або гігабайти. Користувачеві залишається лише не пропустити дзвінок і при необхідності поторгуватися.

Важливо! За відгуками деяких абонентів, оператори можуть запропонувати знижку або вигідний тариф, які виявляться тимчасовими. Щоб не потрапити в таку ситуацію, необхідно по телефону уточнити, на який термін діє пропозиція. Зробити це потрібно перед тим, як скасовувати заявку про
перехід до іншого мобільного оператора.

Як оператори недобросовісно утримують клієнтів?

У деяких випадках, коли оператори не хочуть надавати абоненту знижки або тариф за меншу плату, вони використовують інші способи утримання. До них відносяться різні бюрократичні затримки.

Найпоширеніші з них описані нижче:

  1. SIM-карта оформлена на іншу людину.
  2. Різні помилки в договорі. Оператор може виправдовуватися неуважністю працівників, однак помилки будуть повторюватися з разу в раз.
  3. Наявність заборгованостей на розрахунковому рахунку.
  4. Неправильно зазначені паспортні дані. Улюблена причина операторів, особливо якщо абонент встиг змінити паспорт.

Ці причини можуть повторюватися і відтягувати момент переходу на невизначений термін. Цей період використовують, щоб заманити клієнта знижками, новим тарифом або великою кількістю хвилин / гігабайт.

Мобільні оператори, штучно розтягують процедуру помилковими проблемами, сподіваються, що за цей час абонент передумає і залишиться. У деяких випадках так і відбувається – людині не хочеться чекати і вирішувати бюрократичні проблеми.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Чому на робочому столі не рекомендується зберігати файли і папки

В минуле

На які пропущені дзвінки не варто передзвонювати

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle