Статті

Як знайти загублений смартфон: робочі методи

Смартфон

Втратити якусь річ – це завжди дуже просто. Значно простіше, ніж потім її знайти. На жаль, ми часто втрачаємо навіть цінні речі, серед яких може виявитися і смартфон. На щастя, розумна електроніка має досить розвинене програмним забезпеченням, щоб передбачити таку ситуацію. Сьогодні ми поговоримо про те, як знайти загублений смартфон, будь-то Android чи iPhone.


Як знайти Android смартфон

Якщо телефон, який ви втратили, працює під управлінням операційної системи Android, то знайти його буде не складно. Все що вам для цього знадобиться – це комп’ютер. Використовуйте його для того, щоб потрапити в свій аккаунт в Google.

Уже в ньому ви знайдете весь необхідний функціонал для пошуку втраченого смартфона. Іноді трапляється так, що один і той же обліковий запис задіяний на декількох мобільниках. Тоді доведеться вибрати саме той пристрій, який ви загубили. Крім того, доведеться підтвердити, що саме ви є власником смартфона.

Якщо ви пройшли цю процедуру, то сервіс готовий надати вам кілька можливостей. Ви зможете з комп’ютера зателефонувати на телефон. Крім того, можна відкрити карту, на якій буде показано, де гаджет знаходиться. Перша функція підходить у випадках, коли апарат загубився в квартирі, а друга краще для пошуків на вулиці.

Цікаво, що на карті відображається не тільки те місце, де мобільник лежить зараз, але і весь його шлях, пройдений з тих пір, як ви з ним розлучилися. Це дуже корисно, якщо смартфон був вкрадений, а не втрачений.

Як знайти iPhone

Звичайно, будь-який смартфон дуже шкода втратити. Але особливо користувачі впадають в паніку, коли втрачають iPhone. Нічого дивного, адже це завжди досить дорогий пристрій. На щастя, розробники програмного забезпечення для iPhone теж передбачили таку ситуацію.

В iPhone є функція блокування гаджета на відстані. Але, щоб нею скористатися, потрібно, щоб дана функція була активована спочатку. Так то, якщо ви ще не втратили свій iPhone, краще прямо зараз звернутися до налаштувань. Якщо опція активна, то достатньо лише запустити програму Знайти iPhone.

Так що, який б смартфон ви не втратили, його можна знайти за допомогою певних програм. На щастя, виробники подбали про те, щоб у вас була така можливість, на всякий випадок.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Microsoft повноцінно запустила конкурента Zoom

В минуле

5G в Україні: стало відомо, у скільки разів зросте швидкість інтернету по країні

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle