Бізнес та акції

Нове рішення Monobank розчарувало українців

Нещодавно Monobank прийняв спірне рішення, яке викликало шквал обурень в соціальних мережах серед українців. Судячи з усього, хтось в керівництві «банку в телефоні» вирішив, що клієнти отримують занадто велику процентну ставку по внесках. Всім користувачам масово приходять повідомлення про те, що ставка на залишок клієнтських коштів буде знижена на досить велику суму.


Розмір нової величини ставки

Розмір ставки за вкладами знизився з семи до п’яти відсотків. Аналогічним чином буде змінено і ставку по накопиченню грошей в спеціальній скарбничці Monobank. Нові правила вступають в силу вже з першого лютого. Причини даного рішення поки що не розголошуються. Можливо, воно якось пов’язано з тим, що такі обсяги ставок занадто високі. Якщо порівняти їх зі ставкою на залишок коштів, що належать клієнту по карті «Універсальна» у Приватбанку, то пропозиція Monobank все одно вигідніше: у найбільшого банку України ставка становить чотири відсотки.

Клієнтам запропоновано звернути увагу на депозити. Ставки по ним поки що ніхто знижувати не збирається. При зберіганні грошей протягом місяця вони складають вісім відсотків річних, а при зберіганні протягом року – одинадцять відсотків.

Можливо, рішення пов’язане з тим, що, як ми писали раніше, в Україні не з’явиться конкурент Monobank зі схожою бізнес-моделлю. Йдеться про проект Revolut, що надає фінансові послуги за допомогою програми в смартфоні, який з’явився в 2015 році. Незважаючи на те, що його засновники – росіянин і українець, ні в Україні, ні в РФ він так і не з’явився, незважаючи на те, що очікувалося його поява на ринку нашої країни в кінці 2020 року. Можливо, Monobank просто більше не боїться конкуренції.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Касается каждого клиента: Ощадбанк сделал заявление

В минуле

Новое решение Monobank разочаровало украинцев

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle