Київстар

Київстар вирішив залишити абонентів без популярної послуги

Київстар залишить своїх абонентів без однієї з найпопулярніших послуг в Україні по забезпеченню безпеки. Її буде закрито для підключень, а відповідний додаток – видалено з усіх інтернет-магазинів. Причини закриття поки що не розголошуються, можливо, оператор збирається ввести що-небудь нове в якості заміни.


Яку послугу закриють?

Як повідомляє оператор, буде закрито Star Guard Family. Ця послуга, або, вірніше, пакет послуг, була розроблена компанією «Київстар» спільно з відомим виробником антивірусних програм Avast. Основною функцією програми був батьківський контроль. Вона дозволяла наступні дії:

  • Обмеження використання смартфона як такого або окремих додатків на певний час, наприклад, на час уроків або ж виконання домашнього завдання, щоб дитина не відволікався.
  • Перевірити розташування вашої дитини.
  • Отримати повідомлення про те, що він прийшов в школу або повернувся додому.
  • Налаштувати доступ в мережу за віком.
  • Заблокувати сайти і додатки з неприйнятним для вас контентом по гнучким критеріям, виходячи з віку дитини. Очевидно, що у вісім років не можна переглядати той же контент, що в шістнадцять.
  • Контролювати рівень заряду смартфона.

Крім батьківського контролю, пакет додатків також включав в себе програму Star Guard my, З її допомогою можна було перевіряти безпеку бездротового з’єднання, очищати пам’ять, захищати дані паролем (графічним або цифровим ключем), і, звичайно, почистити смартфон від вірусів.

Як ми писали раніше, починаючи з дев’ятнадцятого січня, можливість переводити гроші на номери інших операторів відновлена. Зокрема, це можна зробити одним з безлічі способів, наприклад, за допомогою USSD-запиту * 124 #. Переказати гроші на номери інших мобільних операторів також можна за допомогою сайту money.kyivstar.ua, або ж в додатку «СМАРТ-ГРОШІ». Нарешті, ви можете зробити це і через SMS. Для цього вам необхідно відправити СМС-повідомлення на номер 802 в наступному форматі: 3ZZZZ 380ХХХХХХХХХ УУУ. Тут 3ZZZZ – ID-номер послуги, ХХ – номер телефону на який переводять кошти, і, нарешті, УУУ – сума переказу.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone дарит абонентам три месяца безлимита, но есть маленькое условие

В минуле

Киевстар решил оставить абонентов без популярной услуги

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle