Новини

Київстар попередив своїх клієнтів про нову загрозу

Киевстар

Київстар попередив абонентів про нову загрозу – чергову хвилю шахрайських атак. Схема стара як світ – вам приходить повідомлення про те, що ви нібито отримали гроші, деталі про переведення можна дізнатися за телефоном, вказаним в СМС. Зрозуміло, з вас або просто знімуть купу грошей, або ще цинічніше – виманять інформацію про вашу карту, після чого вкрадуть з неї всі кошти.


Подробиці атаки: причому тут оператор?

Історія, втім, набула дещо несподіваний поворот. Вона почалася з того, що сама співробітниця оператора мало не «повелася» на дану шахрайську схему, і спробувала попередити інших користувачів про небезпеку у себе на сторінці в Фейсбуці. Народ, втім, благородний порив не оцінили.

Користувачі в коментарях до запису Левченко вказали, що номер, з якого розсилаються шахрайські СМС, надав шахраям сам Київстар. Співробітниця намагалася виправдовувати свого роботодавця, проте це викликало ще більший негатив, як видно на наданих скріншотах.

Нарешті співробітникам «Київстар» довелося здатися. Вони повідомили про те, що номер, з якого розсилається спам, буде заблокований найближчим часом. Проте, коментатори викрили в обмані як самих співробітників найбільшого в нашій країні мобільного оператора, так і інтернет-журналістів, які також відписалися в обговоренні. Було відзначено, що номер не тільки не заблокований, але і до сих пір функціонує. З нього, як і раніше розсилаються шахрайські повідомлення, а люди, які опинилися обдурені, пишуть гнівні коментарі в Інтернеті, в чому можна переконатися, просто ввівши цей номер і текст повідомлення в Гугл.

Як ми писали раніше, у зв’язку зі змінами в законах змінюються і умови користування послугою «Смарт» для абонентів передплаченого зв’язку Київстар. Так, максимальний платіж з мобільного рахунку становитиме 1200 гривень. Всього максимальна сума всіх переказів з мобільного рахунку за календарний місяць не може перевищувати шість тисяч гривень, з урахуванням комісій, що стягуються оператором. Це означає, що за місяць ви зможете відправити не більше п’яти перекладів сумою 1200 гривень, максимум десяти перекладів сумою шістсот гривень і так далі.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Будущее наступило: в отделение ПриватБанка больше нет персонала и касс

В минуле

Киевстар предупредил своих клиентов о новой угрозе

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle