Київстар

Київстар оголосив про зміни в роботі популярної послуги через нове законодавство

Київстар продовжує вносити зміни в роботу своєї популярної послуги через нове законодавство. Про це повідомляє офіційний сайт провідного мобільного оператора нашої країни. Відзначимо, що через постійні зміни в законах це вже далеко не перший подібний випадок.


Як тепер буде працювати послуга «Смарт-гроші»

Нові корективи в роботу популярної послуги «Смарт-гроші» від мобільного оператора «Київстар» вніс закон України «Про Державний бюджет України на 2021 рік». Даний закон, відповідно до нормативних актів нашої країни, вступає в чинності 1 лютого 2021 року.

У зв’язку з цим законом змінюються умови користування послугою «Смарт» для абонентів передплаченого зв’язку Київстар. Так, максимальний платіж з мобільного рахунку становитиме 1200 гривень. Всього максимальна сума всіх переказів з мобільного рахунку за календарний місяць не може перевищувати шість тисяч гривень, з урахуванням комісій, що стягуються оператором. Це означає, що за місяць ви зможете відправити не більше п’яти перекладів сумою 1200 гривень, максимум десяти перекладів сумою шістсот гривень і так далі.

Раніше за допомогою послуги «Смарт-гроші» тимчасово було неможливо перевести кошти на рахунок абонента іншого мобільного оператора. Дана можливість була відновлена ​​з 19 січня поточного року. Зокрема, це можна зробити одним з безлічі способів, наприклад, за допомогою USSD-запиту * 124 #. Переказати гроші на номери інших мобільних операторів також можна за допомогою сайту money.kyivstar.ua, або ж в додатку «СМАРТ-ГРОШІ». Нарешті, ви можете зробити це і через SMS. Для цього вам необхідно відправити СМС-повідомлення на номер 802 в наступному форматі: 3ZZZZ 380ХХХХХХХХХ УУУ. Тут 3ZZZZ – ID-номер послуги, ХХ – номер телефону на який переводять кошти, і, нарешті, УУУ – сума переказу.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Отправления на Укрпочте теперь нужно будет проводить по новому

В минуле

Киевстар объявил об изменения в работе популярной услуги из-за нового законодательства

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle