Статті

Скільки разів на день потрібно заряджати смартфон

Зарядка

Зарядка смартфону – досить цікава і суперечлива тема. Статей з цього приводу багато, вони є і у нас на сайті, проте сьогодні ми розповімо дещо цікаве з цього приводу.


Всі ми знаємо людей, які тримають свій смартфон постійно на зарядці протягом дня. Особливо це часто можна зустріти в офісі. І це найбільша помилка.

Справа в тому, що в процесі зарядки смартфон може нагріватися, тим самим підігріваючи акумулятор або ж навпаки – батарея буде нагрівати смартфон.

А за рахунок того, що смартфон працює – все одно буде відбуватися розряд батареї і контролер буде періодично включатися і заряджати батарею знову.

Якщо читати офіційні поради від виробників, то вони не рекомендують так робити.

Також є користувачі “панікери”, які прямо намагаються тримати у себе заряд в 100%.

– Ой! У мене 90% потрібно терміново до 100 зарядити! А раптом мені потрібно терміново буде кудись їхати!

Ну це правильно лише в тому випадку, якщо акумулятор «зовсім дохлий» і швидко розряджається на морозі. В інших же випадках це тільки шкодить батареї, хоча є виключення, про них трохи пізніше.

Зарядка

Інша категорія людей чекає поки смартфон повністю розрядиться і вимкнеться – і тільки тоді підключають зарядку.

І це знову невірно. Сучасні акумулятори не люблять повний розряд. Бажано ставити смартфон під зарядний пристрій коли рівень досягне 20-30% і не вийде в червону зону.

Взагалі, багато хто навіть радить не заряджати смартфон до 100%, але це міф – в сучасному смартфоні є контролер, який на те і розрахований, щоб контролювати заряд батареї.

Що точно не варто робити?

Грати в ігри, дивитися фільми на повній яскравості одночасно з зарядкою батареї.

Справа в тому, що дисплей і акумулятор виділяють тепло, а чим тепліше, тим гірше для батареї. Бували навіть випадки, коли смартфони загорався від цього.

Висновок: не варто заряджати смартфон кілька разів в день.

У нормальному режимі (якщо акумулятор цілий) смартфона повинно вистачати на один день. Увечері зарядили. Відключили. Лягли спати.

Вранці поки збираєтеся на роботу можна ці втрачені% також нагнати поставивши пристрій на зарядку і за такою схемою. Ця схема більш менш безпечна для живучості акумулятора.

Ну і наостанок невеликий лайхак:

– Не варто заряджати смартфон від невідомих USB розеток і зарядок, якщо ви не вдома. Купуйте Power Bank, портативний акумулятор який може зарядити пристрій кілька разів. Це буде безпечніше.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Чому мобільні оператори забороняють безкоштовно роздавати Інтернет і обмежують трафік

В минуле

Как выбрать паяльник для пайки проводов и микросхем

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle