Бізнес та акції

ПриватБанк змінив тарифи для своєї популярної послуги

ПриватБанк змінив умови надання одній зі своїх послуг, яка дуже популярна серед тих українців, особливо тих, що займаються бізнесом. Йдеться, зрозуміло, про кредитування.


Якими будуть нові умови кредитування?

Як повідомив ПриватБанк, починаючи з нового року ставки кредитування для малого бізнесу і підприємців будуть значно знижені. Пільгова ставка по кредитах в рамках програми «КУБ» для фінансування підприємців діятиме аж до кінця лютого. Протягом цього часу вона становитиме всього 1,4% від початкової суми кредиту протягом перших шести місяців, а в подальшому – 1,2% на місяць на інший час користування кредитом.

Відзначимо, що програма кредитування ПриватБанку дуже популярна, тільки в минулому році нею встигло скористатися понад 25 тисяч підприємців малого бізнесу, сума склала близько дев’яти мільярдів гривень. Заявку можна подати онлайн, на спеціальному сайті програми.

Приватбанк, відповідно до недавніх досліджень, продовжує залишатися найпопулярнішим банком в Україні. Більша частина підприємців і простих громадян, як і раніше вважає його найкращим з точки зору зручності, якості надаваних послуг і вигідних програм.

Як ми писали раніше, злочинці винайшли новий метод обману користувачів ПриватБанку. Він пов’язаний з кешбеком. Співробітники банків, що працюють в колл-центрах, періодично обдзвонюють клієнтів з пропозицією підключити його. Шахраї також телефонують і представляються співробітниками банку, але мета у них зовсім інша, а саме – заволодіти грошима довірливого клієнта.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Ощадбанке наконец заработала ожидаемая многими услуга

В минуле

ПриватБанк изменил тарифы для своей популярной услуги

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle