Hardnews

SIM-карти українців під загрозою: влада повідомила про можливість їхнього клонування

Всупереч усталеним стереотипам, злочинці останнім часом набагато частіше використовують шахрайство з сім-картами, а не прямий злом ваших даних. Клонування карток дозволяє отримати доступ до всіх ваших акаунтів і даними, які на них зав’язані.


Як злочинці отримують доступ до ваших даних

Зловмисники дізнаються номер вашого телефону, після чого створюють клони SIM-карти за допомогою спеціального обладнання або взагалі напівлегально. Більшість популярних месенджерів та соціальних мереж – Facebook, Telegram, Viber і інші – проводять аутентифікацію саме з використанням номера, так що клонована картка дозволяє зловмисникам отримати повний доступ до всіх ваших даних, файлів і листуванням. У зв’язку з цим експерти радять обов’язково підключати двофакторну авторизацію.

Якщо дії увінчаються успіхом, то злочинці можуть, вистеживши ланцюжок отриманих даних, отримати повний доступ до всіх ваших інтернет-сховищ. Тому необхідно прибирати з облікових записів основні номера, а замість них користуватися сервісами на зразок «тревел-сім». Можна також підв’язати месенджери і соціальні мережі на телефонні номери або карти іншої країни.

Тим, у кого є кілька SIM-карт, експерти радять робити так, щоб знайомі не могли об’єднати їх в один обліковий запис своїх телефонних книг, інакше може виникнути ефект карткового будиночка – вкрадуть їх дані, а в них будуть ваші. Нарешті, з точки зору безпеки краще користуватися не одним гаджетом з підтримкою двох SIM-карт, а двома окремими телефонами.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Ощадбанку нарешті запрацювала очікувана багатьма послуга

В минуле

В Ощадбанке наконец заработала ожидаемая многими услуга

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle