Бізнес та акції

В Ощадбанку нарешті запрацювала очікувана багатьма послуга

В Ощадбанку нарешті запущено послугу, яку багато хто очікував. Йдеться про можливість підключити газопостачання безпосередньо у відділенні банку, без потреби відвідувати офіс газопостачальної компанії.


Як підключити газ через банк?

Починаючи з 18 січня в відділеннях Ощадбанку розпочинається прийом заявок від українців, які хочуть підключити газопостачання від компанії «Нафтогаз Україна». Щоб оформити заявку, вам знадобляться наступні документи:

  • Паспорт.
  • Ідентифікаційний номер.
  • Документ про право власності на житло та згоду співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла.
  • EIC-код (16-значний персональний газовий номер об’єкта).

Заявку вам допоможуть заповнити самі співробітники Ощадбанк. Протягом не більше, ніж п’яти-семи робочих днів ви отримаєте лист від «Нафтогазу», в якому вас повідомлять про перехід і дадуть подальші інструкції. Статус заявки ви можете перевірити на сайті gas.ua. Натисніть кнопку «Перевірити статус заявки» і введіть свій EIC-код у текстовому полі.

Щоб подати заявку, необов’язково бути клієнтом Ощадбанку. Перехід відбудеться автоматично, вам не потрібно повідомляти свою попередню компанію про те, що ви міняєте постачальника. Для вас зміниться тільки підпис в платіжках. Замінювати труби не потрібно, ніяке обладнання – теж. На час розгляду заявки газопостачання ніхто не припинятиме.

Відзначимо, що ціни на газ для побутових споживачів від ГК «Нафтогаз України» є одним з найнижчих: в січні ціна блакитного палива від компанії в рамках тарифного плану «Місячний» становить 7,22 грн / куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Ця вартість є до 40% вигідніше, ніж більшість пропозицій постачальників на українському ринку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button