Бізнес та акції

Додаток Приват24 для смартфону тепер покаже шахраїв

Багато українців скаржаться на дзвінки шахраїв, які представляючись співробітниками «Приватбанку», нав’язують їм сумнівні послуги або ж стягують якісь неіснуючі в реальному житті «заборгованості». Для боротьби з такими злочинцями Приват24 на смартфоні буде показувати номери шахраїв.


Як виявити шахрая під час дзвінка

Щоб не попастися на виверти шахраїв, представники Приватбанку радять скористатися такою функцією мобільного додатка Приват24, як управління комунікаціями.

Дана послуга дозволяє користувачам:

  • Бачити дзвінки від банку і відразу дізнаватися їх мету.
  • Перевіряти, чи мають номери, з яких вам телефонують, якесь відношення до «Приватбанку».
  • Моніторити стан ваших заявок.
  • Уточнювати рішення по ним.
  • Налаштувати спосіб отримувати повідомлення, який буде оптимальним для вас.

Щоб отримати доступ до цієї послуги, відкрийте Приват24, натисніть на фото, виберіть пункт «Комунікації» і потім «Дзвінки». Ви отримаєте список викликів за останній тиждень. Також ви можете скористатися послугою «Допомога онлайн», або перевірити, хто телефонував на приналежність до Приватбанку. Для цього скористайтеся кнопкою «Перевірка номера».

Як ми писали раніше, Служба безпеки ПриватБанку, Головне слідче управління і Департамент кіберполіції НПУ провели спільну операцію, в ході якої успішно затримали 54-річного громадянина Болгарії. Він ще на початку минулого року створив в Києві цілу мережу кардингу, за допомогою якої крав дані платіжних карт. Болгарський шахрай встановлював на картоприймачі банкоматів спеціальні пристрої, які зчитували інформацію з їх магнітних смуг, а також встановлював відеокамери, які знімали введення PIN-коду.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Украине дорогущую PlayStation 5 раздают бесплатно

В минуле

Приват24 на смартфоне теперь покажет мошенников

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle