Київстар

Київстар відшкодує збитки абонентам, у яких постраждав смартфон

Киевстар

Найбільший мобільний оператор зв’язку в Україні, компанія Київстар, вирішив застрахувати смартфони своїх абонентів. Тепер послуга «Захист мобільного» відшкодовуються збитки абонентам, у яких постраждав смартфон.


Як застрахувати свій телефон?

Гарантія, яку ви отримуєте від виробника, коли купуєте новий мобільний телефон, покриває далеко не всі проблеми, які можуть з ним виникнути. Більш того, вона стосується виключно того, що можна інтерпретувати як заводський брак. Крадіжка, втрата, важкі пошкодження смартфона через падіння або удар – ні з чим з цього списку заводська гарантія вам не допоможе. А значить, потрібно застрахувати його, скориставшись спеціально створеним для цього сервісом оператора Київстар, який:

  • Враховує всі можливі ризики, які ми описали в попередніх абзацах.
  • Може бути активований онлайн, не потрібно відвідувати офіс оператора – вкрай зручно, якщо врахувати нинішній режим самоізоляції, коли вас за вихід на вулицю можуть навіть оштрафувати.
  • Оплачується автоматично щотижня з вашого мобільного рахунку. Не потрібно йти в якийсь банкомат.
  • Дозволяє дистанційно врегулювати страховий випадок.
  • Дозволяє отримати виплату при ремонті відповідно до чеком на ремонт.
  • Не має обмежень по кількості ремонтів.

Що стосується території, на якій діє сервіс, то при крадіжці або втраті мобільного телефону це весь світ, а при пошкодженні – Україна. Для оформлення страхування ви повинні бути повнолітнім і надати чек і гарантійний талон до телефону – ще один привід їх зберігати.

Більш детально зі страховими тарифами ви можете ознайомитися у відповідному розділі на офіційному сайті Київстар. Там же ви можете і почати оформлення послуги, якщо хочете скористатися нею якомога швидше.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стало відомо як номер карти українців можуть використовувати шахраї

В минуле

Киевстар возместит ущерб абонентам, у которых пострадал смартфон

В майбутнє

Також буде цікаво