Бізнес та акції

Названо український банк, в якому найнадійніше брати великий кредит

долар

Нещодавно стали відомі призери міжнародної премії Global Banking & Finance Awards 2020 у нашій країні. Зокрема, був названий український банк, в якому найнадійніше брати великий кредит, наприклад, іпотеку.


Кращий банк для іпотеки

Призером в номінації «Кращий банк для взяття іпотеки» став Ощадбанк. У цьому році він надав жителям нашої країни 1300 іпотечних кредитів, на суму понад 745 мільйонів гривень. Це на цілих тридцять відсотків більше, ніж в минулому році, незважаючи на економічну кризу, викликаний пандемією COVID-19.

За цей час Ощад регулярно знижував свої процентні ставки по іпотеці, ввів нові програми для різних клієнтів і вдосконалив ті, які вже є. Завдяки цьому можна отримати кредит на житло за ставкою нижче, ніж в десять відсотків річних. За словами Антона Тютюна, заступника голови правління Ощадбанку, визнання їх фінансової організації кращої в своєму роді – заслужене.

Серед таких нових програм можна відзначити, наприклад, нову програму «Звичайно, Док», яка дозволяє працівникам медичної сфери отримати іпотеку на термін в десять років з фіксованою ставкою 9,99%. Вона була запущена навесні, а з липня – розширена в програму «Звичайно, 9,99%», яка дозволить оформити іпотеку на тих же умовах будь-якому працівнику державного сектора, в тому числі вчителям, працівникам Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій .

Найбільш популярною серед інших категорій громадян є іпотечна програма «Звичайно, зручно», в рамках якої банк пропонує кредитування за ставкою від 13,0% (12,5% для клієнтів, які отримують заробітну плату на картки Ощад).

Непогана альтернатива їй – програма «Звичайно, 15», по якій можна оформити кредит за низькою ставкою на ринку – 8% річних у гривні при мінімальному внеску від двадцяти відсотків. Дані умови введені на перші півроку, починаючи з сьомого місяця ви отримуєте єдину ставку на весь термін – 13,49%, причому в гривні на термін в п’ятнадцять років.

Також слід згадати про нову програму «Звичайно, житло», яка пропонує фіксовану ставку 11,99%. Період дії кредитного договору передбачає термін від 1 до 10 років при первинному внеску клієнта від 30% вартості майна. Комісії по кредиту немає.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Люди почали масово переходити в Telegram з інших месенджерів

В минуле

Назван украинский банк в котором надежнее всего брать большой кредит

В майбутнє

Також буде цікаво