Softnews

Люди почали масово переходити в Telegram з інших месенджерів

Telegram

За останні три доби Telegram поповнився більш ніж 25 мільйонами нових користувачів, повідомив в своєму каналі засновник месенджера Павло Дуров.


За його словами, 38 відсотків з них живуть в Азії, 27 відсотків – в Європі, 21 відсоток – в Латинській Америці, ще 8 відсотків – на Близькому Сході.

Це значне зростання у порівнянні з минулим роком, коли кожен день реєструвалося півтора мільйона нових користувачів“, – зазначив Дуров.

Він підкреслив, що його месенджер став притулком для тих, хто шукає сервіс, орієнтований на конфіденційність і безпеку.

Крім Telegram, зростання нових реєстрацій відчуває месенджер Signal. Як пише CNBC з посиланням на дані Sensor Tower, в період з 6 по 10 січня додаток Signal встановили на мобільні пристрої близько 7,5 мільйона разів – приблизно в 40 разів більше в порівнянні з попереднім тижнем.

Нагадаємо, що WhatsApp зіткнувся з критикою з боку користувачів після того, як оголосив про намір передавати персональні дані материнської компанії Facebook. Відмовитися від цієї опції, прописаної в умовах використання сервісу, не можна – користувачам пропонується прийняти їх або видалити обліковий запис.

Також нагадаємо, що популярність додатку стрімко зростає і в Україні. В AppStore він впритул наблизився до Viber, який займає 6 місце серед безкоштовних додатків.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Нові iPhone виявилися небезпечні для людей з хворим серцем

В минуле

Названо український банк, в якому найнадійніше брати великий кредит

В майбутнє

Також буде цікаво