Softnews

WhatsApp ввів нові правила, українцям рекомендують міняти месенджер

whatsApp

Восьмого лютого вступлять в силу нові правила використання WhatsApp, які мають на меті передачу даних про користувачів материнській компанії Facebook. Це викликало помітний резонанс, яким не забарилися скористатися інші гравці ринку.


Щоб користуватися WhatsApp, потрібно погодитися з новими правилами
Так, корпорація Microsoft закликала всіх переходити на Skype.

Skype поважає вашу конфіденційність. Ми зобов’язуємося зберігати ваші особисті дані в таємниці і не продавати їх третім особам“, – йдеться в блозі сервісу.

Крім того, бізнесмен Ілон Маск закликав своїх фоловерів користуватися додатком Signal. Це призвело до забавного казусу: інвестори почали скуповувати акції компанії Signal Advance, яка ніяк не пов’язана з месенджером, в результаті чого її акції виросли в ціні з 60 центів до більш ніж семи доларів.

За відмому від WhatsApp агітують і українські фахівці з інформаційної безпеки. Зокрема провідний розробник компанії Slaxico Юрій Шарлай назвав месенджер не прозорим, та порадив переходити в Telegram.

Нагадаємо, що WhatsApp був придбаний Facebook в 2014 році. Нові умови використання, що передбачають передачу інформації користувачів, були оприлюднені через приблизно два роки, проте до недавнього часу від них можна було відмовитися. Тепер же користувачам пропонується прийняти ці умови або припинити використання WhatsApp.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Рейтинг кращих смартфонів з камерою 64 мегапікселя

В минуле

Samsung Galaxy S21 – імовірно найдешевший флагман на ринку

В майбутнє

Також буде цікаво