WhatsApp відключить користувачів, які не приймуть оновлену угоду

Зараз на головній

Керівництво месенджера WhatsApp продовжує шантажувати своїх користувачів, погрожуючи відключити сервіс для тих людей, які не захочуть переукладати угоду на використання програми. Серед нововведень документа є можливість адміністрації месенджера передавати дані третім особам, в тому числі аналітичному відділу Facebook.


Варто зауважити, що попереджати про таку можливість представники сервісу почали вже давно – в останні місяці 2020 року всім користувачам WhatsApp приходило відповідне повідомлення. Розробники заявляли, що з 1 січня 2021 року всі незгодні з новою політикою компанії програмою користуватися не зможуть – вона перестане запускатися. Настав 2021 рік, проте загроза виконана не була. Втім, хмаринка не розвіялися, просто керівництво компанії залишило бунтівникам останній шанс виправитися – відключення месенджера було відстрочено до 08.02.2021. Тепер, попереджають розробники, ніяких поблажок не буде, хочете користуватися месенджером – приймайте нові умови.

Щоб перейти в розряд «угодних компанії», потрібно просто натиснути кнопку «ок», розташовану внизу інтерфейсу, і відключення вам не загрожує. Однак чому велика кількість людей не хоче цього робити? Відповідь проста – месенджер WhatsApp був придбаний компанією Facebook, тому і була оновлена угода користувача на догоду «боса». При цьому, на перший погляд, новий документ не містить нічого небезпечного – просто розширено список інформації про конфіденційність, додані можливості для ведення бізнесу, а також додана підтримка інших продуктів Facebook. Однак відомо, що Facebook є одним з головних розповсюджувачів конфіденційної інформації своїх клієнтів, тому користувачі бояться, що вміст їх листування в месенджері також почне «гуляти по інтернету».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей