Softnews

Європейські смартфони Redmi Note 9 оновилися до MIUI 12

Обговорення
Xiaomi

Операційна система MIUI 12 доведена до стабільного стану і тепер може бути завантажена на будь-який європейський смартфон Redmi Note 9. Дану інформацію повідомив колл-центр Xiaomi, тому саме час удосконалювати свій телефон. Чи ні?


Справа в тому, що тестери не впевнені, що випущена версія MIUI 12 по-справжньому стабільна. Наприклад, якщо покопатися в вихідних даних ОС, то там можна побачити приписку «Beta», а значить програма продовжує знаходиться на стадії перевірки. При цьому офіційні джерела вже встигли назвати оновлену версію MIUI 12 Stable, тобто стабільною. Висновок – до сих пір користувачі можуть очікувати купу багів і помилок при використанні операційної системи. При цьому представники компанії не відповідають на питання, коли ж приписка «Beta» буде прибрана з назви збірки.

MIUI 12

Для закачування операційної системи знадобиться 538 Мб вільного місця, дана процедура проходить у фоновому режимі без участі користувача. Для інсталяції програми потрібне підключення до інтернету, буде завантажена прошивка V12.0.1.0.QJOEUХМ, потім смартфон перезавантажиться. Після цього телефон має запрацювати, в разі появи помилок або перезавантажень техніки можна «відкотити» оновлення до попередньої версії.

Нова MIUI 12 додає оновлені візуальні ефекти і деякі програмні особливості. Зокрема, ОС отримала оновлений інтерфейс, додатки «одяглися» в «ошатні» іконки, «темна тема» стала оптимізованою, а анімації відкриття / закриття програм стали працювати плавніше.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi почав випускати Mi Band 5 з підтримкою NFC не тільки в Китаї

В минуле

8 хитрощів: як українців обманють при покупці смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво