Softnews

Клієнти Monobank зіткнулись з проблемою переказу грошей

У мережі з’явився негативний відгук від клієнта великого українського банку «Монобанк», де користувач скаржиться на проблеми з переказом грошей на рахунок іншої фінансової установи – «ПриватБанк». Користувачі в коментарях вказали, що теж стикалися з подібними проблемами.


Чоловік вирішив поскаржитися на «Монобанк», опублікувавши негативний коментар на сторінці Мінфіну. Там він написав, що відчуває постійні труднощі з переказом коштів з карти Monobank на рахунок в «ПриватБанку». Він відправив спочатку велику суму грошей через мобільний додаток «Монобанк», однак запит не був виконаний через внутрішню помилку. Чоловік зменшив суму, однак фірмовий логотип у вигляді кота так не дозволив перекладу трапиться. Після цього користувач почав спілкуватися з представниками банку в чаті, однак оператор так і не дав чіткої відповіді з приводу помилки, всіляко схиляючи співрозмовника на здійснення дзвінка на «гарячу лінію». В результаті користувач в той день так і не зміг перевести гроші, що і підштовхнуло його на написання відкликання.

У відповідь в коментарях відразу ж активізувалися інші люди. Вони повідомили, що подібні проблеми у них також траплялися і написали, що останнім часом спостерігаються труднощі з переказом грошей на рахунку «ПриватБанк» у багатьох користувачів «Монобанку». Через деякий час відповів і представник фінансової установи. Він написав, що проблеми ці тимчасові, при цьому зізнавшись, що вина за перебої лежить саме на Monobank.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Україні стартував розпродаж ігор для PlayStation 4

В минуле

Не приходять підтвердження: клієнти ПриватБанку не може переказати гроші

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle