lifecell

lifecell заплатить абонентам, якщо вони загублять смартфон, або його вкрадуть

lifecell

Мобільні телефони можуть бути джерелом набагато більшої кількості проблем, ніж інша техніка, наприклад, комп’ютери або телевізори. Так, наприклад, їх набагато частіше крадуть. Страховка мобільних телефонів – досить нова справа в нашій країні. Одним з першопрохідців у цій справі вирішив стати мобільний оператор lifecell, який заплатить абонентам в разі крадіжки або втрати смартфона.


Як застрахувати свій смартфон?

Нова страховка мобільних телефонів від lifecell включає в себе наступні послуги:

  • Дистанційне блокування
  • Видалення даних
  • Дистанційне фотозахоплення
  • Звуковий сигнал
  • Сервіс повернення
  • Сервіс компенсації

У разі, якщо ви втратите смартфон, зв’яжіться з колл-центром оператора за безкоштовним номером 6911. Заблокуйте або обмежте доступ до інформації: ви можете зробити це в один клік в особистому кабінеті або за тим же номером гарячої лінії. Визначте його геолокацію таким же чином. Все це ви можете зробити за умови страховки.

До страхувального пакету Smart також включено сервіс компенсації. Якщо ваш телефон загубиться і протягом двох тижнів не буде знайдений, ви отримаєте грошову компенсацію в розмірі 1200 грн. Будь ласка, повідомте про втрату телефону відразу ж. Компенсацію буде виплачено користувачеві послуги за умови, що програма встановлена ​​на втраченому телефоні (або на ньому ID стікер / e-Sticker), і він надав необхідні документи.

Існує три тарифні плани, за якими ви можете оформити страховку. У тарифі «VIP» абонентська плата складе чотирнадцять гривень в тиждень, в «Стандарт +» – сім гривень і в «Стандарт» – п’ять. З детальними умовами можна ознайомитися на офіційному сайті мобільного оператора.

Як ми писали раніше, оператор lifecell показав, наскільки його тарифи дешевше, ніж у конкурентів, запустивши нову послугу. Вона дозволяє всім бажаючим порівняти свої тарифні плани і вибрати, який тариф їм більше всіх підходить. Підійде в першу чергу вона для тих українців, які планують переносити свої номери в lifecell від інших операторів «великої трійки».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар решил раздать абонентам по еще одной сим-карте

В минуле

lifecell заплатит абонентам, если они потеряют смартфон, или его украдут

В майбутнє

Також буде цікаво