Київстар

Київстар вирішив роздати абонентам по ще одній сім-карті

Київстар вирішив роздати своїм абонентам по ще одній сім-карті. Тепер ви можете отримати додаткову карту з тим же номером і рахунком, що і на вашій основній, і використовувати її для будь-яких своїх цілей. Як нею обзавестися, і які функції така карта може виконувати?


Обзаводимося додатковою карткою

Більше не потрібно переставляти картку з телефону в планшет або сигналізацію. Придбавши додаткову SIM, ви можете поставити її в інший смартфон або ж IoT-пристрій. Її можна використовувати, щоб:

  • Подзвонити комусь або відправити СМС-повідомлення.
  • Посидіти в месенджерах або соціальних мережах.
  • Налаштувати сигналізацію, яка буде працювати, навіть якщо вимкнуть світло і Wi-Fi не буде.
  • Завантажувати додатки відразу на два пристрої.
  • Встановити в автосигналізацію.
  • Подивитися фільми і відео на планшеті.

Щоб отримати таку картку, придбайте стартовий пакет без позначки «Перший пакет послуг включений». Не поповнюйте рахунок, поки послуга не підключиться. Після цього вставте нову SIM в телефон і надішліть запит на *111#. Наберіть з новою SIM *278*380XXYYYYYYY# (де 380XXYYYYYYY – номер телефону, з якого ви хочете ділитися послугами). Протягом тридцяти хвилин ви отримаєте підтвердження підключення – СМС-повідомлення з кодом. Введіть цей код. Перезавантажте телефон з додатковою карткою. Заявку на підключення послуги розглянуть протягом доби.

Після цього ви будете готові користуватися двома картками. Зверніть увагу, що на рахунку номера, з якого ви будете ділитися послугами, має бути достатньо коштів.

Послуга безкоштовна для абонентів тарифних планів з лінійки «Максимальний Безлім». Для всіх інших тарифів за перші тридцять днів вартість складе тридцять гривень, в подальшому – одну гривню в день. Перша плата за користування (30 днів) знімається відразу після підключення послуги, в подальшому – щодня в період з 0:00 до 3:00. Підключення послуги безкоштовне.

Вхідні дзвінки, SMS та MMS можна отримувати тільки на один пристрій (сімка в активному стані). Всі інші послуги працюють однаково. Щоб перевести додаткову сімку в активний стан і навпаки, наберіть * 278 * 9 #. Вартість зміни стану – одна гривня.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Samsung Galaxy S21 виявися дешевше попередника на 3000 гривень

В минуле

Киевстар решил раздать абонентам по еще одной сим-карте

В майбутнє

Також буде цікаво