Київстар

В Україні назвали найкращого провайдера інтернету за 2020 рік

Було названо найкращого провайдера послуг інтернету за минулий рік в Україні. Це виявилася, досить логічним чином, компанія «Київстар» – найбільший постачальник послуг стільникового зв’язку. Це не дивно, тому що багато українців хочуть мати і інтернет, і мобільний зв’язок від однієї і тієї ж компанії, щоб не платити двічі.


Показники домашнього інтернету від Київстар

Станом на кінець минулого року, послуга «Домашній Інтернет» від «Київстар» була підключена більш ніж у мільйон українців в ста двадцяти чотирьох містах країни. Так повідомляє сам оператор, посилаючись на сайт НКРЗІ (Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації). Всього абоненти Київстар складають близько шістнадцяти відсотків В2С-ринку нашої країни, що робить оператора найчисленнішим провайдером України.

За словами керівника департаменту фіксованого зв’язку компанії «Київстар» Сергія Сухорука, з початку року було залучено понад ста мільйонів гривень інвестицій. Мережею охоплено понад чотири з половиною мільйонів квартир, або сорок дві тисячі багатоповерхових будинків. За споживанням послуг лідирують Дніпропетровська, Запорізька і Житомирська області. Серед мегаполісів його найчастіше вибирають в Дніпрі і Львові.

Як ми писали раніше, найдешевший безлімітний тариф від Київстар – Smart Max – тепер включає в себе повний безліміт високошвидкісного інтернету і дзвінків в мережі мобільного оператора, триста хвилин розмов з іншими мобільними номерами по Україні, а також з Польщею, Чехією, Італією, Німеччиною і Росією. Для тих, хто користується СМС-повідомленнями, передбачений пакет в триста СМС.

Даний тариф відноситься до контрактних. Це означає, що для його підключення вам необхідно підписати договір, надавши паспортні дані та ідентифікаційний код. За це ви отримуєте ряд переваг, у тому числі можливість підключити кілька номерів на один особовий рахунок, який можна поповнювати одночасно, а також спеціальна пропозиція «Користуйтеся зараз, платіть потім». Вам також буде доступна «Київстар. Родина», тобто підключення всіх членів вашої родини на один особовий рахунок.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Украине взлетели цены на телевидение

В минуле

В Украине назвали лучшего провайдера интернета за 2020 год

В майбутнє

Також буде цікаво