Інші оператори

Новий мобільний оператор пропонує найдорожчий тариф за ціною бюджетного від Київстар

віртуальний оператор

Lycamobile – мобільний оператор, який зовсім недавно з’явився на українському ринку, і зараз пропонує вкрай дешеві тарифні плани. Навіть в рамках найдорожчого тарифу ви будете сплачувати таку ж абонентську плату, що і в найдешевшому  тарифі у того ж Київстару, і при цьому послуг в ньому набагато більше.


Оптимальний тарифний план за смішні гроші

На даний момент віртуальний мобільний оператор Lycamobile пропонує три основних тарифних плани. Всі вони набагато дешевше, ніж соціальні тарифи в операторів «великої трійки», і при цьому містять значний пакет послуг. У найдорожчому з них, наприклад, передбачені наступні послуги:

  • Вісімсот хвилин дзвінків на інші мережі
  • Сорок хвилин дзвінків на інші мережі за кордоном
  • Безліміт на Lycamobile як по Україні, так і за кордоном
  • Сто СМС-повідомлень на інші мережі
  • Дванадцять гігабайтів мобільного інтернету

Все це вам обійдеться всього лише в сто гривень на місяць. Решта тарифних планів ще дешевша. Такі низькі ціни пояснюються специфічною моделлю віртуального оператора. Оператор Lycamobile працює в інтернеті, орендуючи інфраструктуру, а значить, йому немає ніякої потреби витрачатися на її підтримку або на утримання великої штату працівників.

Тарифний план, який ми обговорювали, носить назву «Все в одному М». Для того, щоб підключитися до даного тарифу, замовте картку оператора на його офіційному сайті. Там же ви можете ознайомитися і з іншими тарифними планами, ще більш дешевими, ніж цей, але все одно що містять достатню кількість послуг.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

П’ять технологічних речей, які не можна дарувати на Новорічні свята

В минуле

Новый мобильный оператор предлагает самый дорогой тариф по цене бюджетного от Киевстар

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle