Статті

П’ять технологічних речей, які не можна дарувати на Новорічні свята

Відомо, що шкарпетки, крем і піна для гоління – це лідери антирейтингу новорічних (та й не тільки) подарунків. Однак не варто забувати, що є й інші речі, які можна сміливо включити в топ найгірших підношень. Дарувати їх не те щоб соромно, але без узгодження з адресатом точно не варто.


Відзначимо, що мова йде про речі зі світу технологій. Що ж це за штуковини?

1. Недорогий смартфон або кнопковий телефон. По-перше, у більшості людей він вже є. Навіщо людині, у якої є один недорогий смартфон, ще один такий же? Щоб чотири сімки вставити? Та й працювати він буде кепсько (а за гідний апарат доведеться заплатити близько 4 тисяч гривень). Та ж історія і з кнопковим телефоном – в більшості випадків він стане абсолютно марним подарунком.

2. Навушники. Без попереднього схвалення і уточнення моделі таке дарувати не можна. Що ви знаєте про переваги людини, форму його вушних раковин? А раптом не підійдуть? А якщо вона не любить “бездротовий звук”, не хоче затички або, навпаки, їх фанат, але ви не знали про це? Буде ніяково, і доведеться повертати покупку в магазин.

3. Миша, клавіатура або комплект з того і іншого. Мабуть, роз’яснення тут зайві. У кожного будинку є все це, і подарунок буде в кращому випадку збирати пил на шафі, в гіршому – його передарують такому ж нещасному.

4. Дешевий планшет. Дарувати таке можна тільки ворогам. Це буде гальмівний і працюючий з помилками пристрій, на якому можна буде робити приблизно нічого. В результаті девайс просто закинуть на дальню полицю і забудуть.

5. Підписка на кіно або музику. Один з кращих способів потрапити в халепу, якщо ви не запитали обдаровуваного, яким сервісом звик користуватися. Сервісів багато, одержувач подарунка всього один, шанс осоромитися великий.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо найочікуваніші смартфони на початку 2021 року

В минуле

Новий мобільний оператор пропонує найдорожчий тариф за ціною бюджетного від Київстар

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle