Київстар

Київстар знизив вартість повного безліміту втричі

Незважаючи на недавнє підвищення цін, Київстар все ще продовжує радувати простих абонентів своїми дешевими безлімітами. Так, наприклад, він знизив вартість повного безліміту в три рази. Який же цей безліміт, і що необхідно для того, щоб ним скористатися?


Найдешевший безліміт в Україні

Найдешевший безлімітний тариф від Київстар тепер включає в себе повний безліміт високошвидкісного інтернету і дзвінків в мережі мобільного оператора, триста хвилин розмов з іншими мобільними номерами по Україні, а також з Польщею, Чехією, Італією, Німеччиною і Росією. Для тих, хто користується СМС-повідомленнями, передбачено пакет в триста СМС.

Даний тариф відноситься до контрактних. Це означає, що для його підключення вам необхідно підписати договір, надавши паспортні дані та ідентифікаційний код. За це ви отримуєте ряд переваг, у тому числі можливість підключити кілька номерів на один особовий рахунок, який можна поповнювати одночасно, а також спеціальна пропозиція «Користуйтеся зараз, платіть потім». Вам також буде доступна «Київстар. Сім’я », тобто підключення всіх членів вашої родини на один особовий рахунок.

Тарифний план носить назву Smart Max. Абонентська плата в ньому становить триста гривень на місяць, але за умови акції «Простий старт» вона буде знижена в три рази, тобто всього до ста гривень. Подивитися детальні умови підключення можна на офіційному сайті оператора.

Як ми писали раніше, абоненти Київстар зможуть відкривати двері в квартиру зі смартфона. Пілотний проект буде реалізований найбільшим українським мобільним оператором спільно з «ОМО Системс». Ця компанія спеціалізується на системах «розумного будинку» для квартир в багатоповерхових будинках. В рамках даного проекту була запущена система «Смарт ключ», яка дозволяє отримувати доступ до будинку без використання ключів. Дана система дозволяє користуватися нею людям, у яких в смартфоні встановлено додаток ОМО. У тому випадку, якщо в будинку вже встановлено домофон, дана система буде працювати як додаток до нього. Слід пам’ятати, що домофонну систему програма повністю не замінює.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone безкоштовно роздає абонентам по 5 Гб інтернету

В минуле

Киевстар опустил стоимость полного безлимита в три раза

В майбутнє

Також буде цікаво