В Україні злетіли ціни на інтернет і телефонний зв’язок

Треба прочитати

З нового року в нашій країні подорожчають не тільки тарифи мобільних операторів, але й ціни на телефонний зв’язок та інтернет. Про це оголосив оператор фіксованого зв’язку «Укртелеком», що підвищив ціни вже з першого січня 2021 року. Клієнти також повідомлені, згідно з повідомленням компанії.


Якими будуть зміни?

За словами Михайла Шуранова, директора «Укртелекому» з корпоративних комунікацій, зростання цін торкнеться інтернету, стаціонарної телефонії, а також цілого ряду інших корисних послуг. Це обумовлено зростаючими витратами на утримання мереж, а також зростанням заробітної плати в нашій країні.

У числі інших, зміни торкнуться тарифного плану «Домашній Базовий», який включає повний безліміт на місцевий зв’язок, п’ятсот хвилин міжміських дзвінків в межах нашої країни і триста хвилин дзвінків на мобільні номери. Його вартість підвищиться з ста сімнадцяти до ста тридцяти дев’яти гривень на місяць. Відзначимо, що в минулому році цей тарифний план також подорожчав з дев’яноста чотирьох гривень до ста сімнадцяти.

Як ми писали раніше, Ощадбанк звернувся до суду, вимагаючи відкрити судове провадження з питання банкрутства ТОВ “ЄСУ”, що належить Рінату Ахметову. Оскільки ЄСУ належать 92,79% акцій компанії «Укртелеком», то фактично таке рішення Ощадбанку залишить українців без зв’язку. Господарський суд Києва розглянув справу 23 грудня, але остаточного рішення не виніс. Судова організація надала Ощадбанку час усунути недоліки позову. Зокрема, фінансова установа зобов’язана надати докази того, що винагорода арбітражного керівника було виплачено саме нею на протязі трьох місяців даних повноважень. Це вже не перші фінансові проблеми ЕСУ. Так, у 2017 році вони мали погасити облігації на суму понад чотири з половиною мільярдів гривень, власниками яких були Ощадбанк і Укрексімбанк. Ці облігації погашені не були.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей