Softnews

Нова версія Windows вміє запускатися миттєво

Windows 10X

Спеціальна версія операційної системи від Microsoft отримає функцію миттєвого виходу з режиму сну. Про нові деталі операційної системи повідомляє видання Windows Latest.


Журналісти виявили в розкритих документах підтримки ОС подробиці про роботу Windows 10X. У числі інших в них була згадка функції Modern Standby – особливого режиму очікування для комп’ютерів під управлінням операційної системи. В цьому режимі ПК буде готовий до роботи відразу ж, як тільки користувач включить комп’ютер або відкриє кришку ноутбука.

У режимі Modern Standby комп’ютер під управлінням Windows 10X продовжує бути підключеним до мережі і обробляти різні процеси – оновлювати інформацію про додатки, отримувати пошту, приймати системні апдейти. Відзначається, що велика частина вбудованих програм – Outlook Mail, OneDrive та інші – будуть підтримувати даний режим.

За словами авторів, спочатку запланована на кінець 2020 року Windows 10X вийде в період з березня по червень 2021 року. На відміну від інших ОС дана операційна система базується на Windows Core OS і призначена переважно для роботи в інтернеті.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Redmi K11 – найпотужніший смартфон за 10 тисяч гривень

В минуле

Стало відомо коли смартфони Redmi та Xiaomi оновляться до MIUI 12.5

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle