lifecell

Абоненти Lifecell можуть отримати по 500 гривень на рахунок, але потрібно постаратися

Оператор lifecell буде платити гроші своїм абонентам, які погодяться взяти участь в новій акції під назвою «Приведи друга в lifecell». Ви можете отримати таким чином до п’ятисот гривень на свій рахунок.


Беремо участь в акції

Алгоритм дій для прийняття участі в акції простий. Вам необхідно ввести свій номер телефону в системі і отримати SMS з вашим реферальним посиланням, після чого відправити його своїм друзям. Після того, як ваш друг перейде за ним та стане абонентом lifecell, придбавши свій перший пакет послуг, ви обидва отримаєте по 50 бонусів на свої рахунки. Одна людина може привести до десяти абонентів і заробити таким чином до п’ятисот бонусів.

Акція була запущена 23 вересня і буде діяти аж до кінця січня наступного року. Вона дійсна для всіх абонентів передплаченої форми обслуговування .. Підключити можна один з наступних тарифних планів:

  • «СМАРТ ЛАЙФ»
  • «ВІЛЬНИЙ ЛАЙФ»
  • «PLATINUM ЛАЙФ»
  • «СМАРТ ЛАЙФ. РЕГІОН »
  • «ВІЛЬНИЙ ЛАЙФ. РЕГІОН »
  • «PLATINUM ЛАЙФ. РЕГІОН »
  • «ІНТЕРНЕТ БЕЗМЕЖ»
  • «СМАРТ СІМ’Я»
  • «ҐАДЖЕТ»

Бонуси будуть дійсними протягом шістдесяти днів з моменту їх нарахування. Кожен бонус дозволяє сплатити послугу вартістю в одну гривню, таким чином, вам будуть доступні п’ятдесят гривень для оплати послуг. Винятки, які ви не можете оплатити за допомогою бонусів, це послуги в роумінгу, міжнародні дзвінки, мобільні платежі, послуга «Переказ балансу» і контент-послуги.

Як ми писали раніше, Lifecell запустив цікаву послугу під назвою «Порівнятор». Вона дозволяє зіставити всі тарифні плани від lifecell, Київстар та Vodafone. Всі вони внесені в її базу даних. Ви можете вибрати будь-яку ціну, на яку орієнтуєтеся або яку платите зараз, і дізнатися, що ви будете отримувати в рамках даної ціни у різних операторів. Це дозволить вам підібрати потрібний вам тарифний план від lifecell, уникнувши неприємних сюрпризів, які можуть виникати при зміні тарифного плану. Ви також можете вибрати потрібну вам послугу, наприклад, безлімітний інтернет, і подивитися, які тарифи і яких операторів його пропонують, які додаткові умови цих тарифів і скільки вам доведеться платити в їх рамках.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар сильно изменил условия использования популярной услуги

В минуле

Абоненты Lifecell могут получить по 500 гривен на счет, но нужно постараться

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle