Київстар

Абоненти Київстар зможуть відкривати двері в квартиру зі смартфона

Абоненти Київстар тепер зможуть відкривати двері в квартиру за допомогою смартфона – ключі стануть непотрібними. Погодьтеся, це приємна новина, враховуючи, як часто вони губляться.


«Розумний будинок» від Київстар

Пілотний проект буде реалізований найбільшим українським мобільні оператором спільно з «ОМО Системс». Ця компанія спеціалізується на системах «розумного будинку» для квартир в багатоповерхових будинках. В рамках даного проекту була запущена система «Смарт ключ», яка дозволяє отримувати доступ до будинку без використання ключів.

Дана система дозволяє користуватися нею людям, у яких в смартфоні встановлено додаток ОМО. У тому випадку, якщо в будинку вже встановлено домофон, дана система буде працювати як додаток до нього. Слід пам’ятати, що домофонну систему програма повністю не замінює.

В даний момент послуга доступна користувачам трьох будинків в Києві. Їхні адреси: проспект Гонгадзе, 14, проспект. Г. Гонгадзе, 18А і вул. Сергія Данченка, 28. Дане покриття буде розширюватися. Вона доступна користувачам домашнього Інтернету від Київстар з контактним номером, який прив’язаний до особового рахунку домашнього інтернету за адресою, де підключена послуга «Смарт ключ».

Як ми писали раніше, Київстар запустив акцію, яка дозволяє користувачам дзвонити безкоштовно і користуватися інтернетом без грошей на рахунку. Ця акція має назву «Щасливий день», і вона дозволяє вам скористатися повністю безлімітним мобільним інтернетом і безлімітними дзвінками в мережі оператора. Це можливо навіть з нулем на рахунку. Ви зможете робити це протягом двадцяти чотирьох годин. Щоб підключити її, необхідно запустити програму «Мій Київстар», відправити запит * 222 # або ж зателефонувати на номер 222 (дзвінок не оплачується). Вам прийде СМС-повідомлення, що послуга підключена успішно. Скористатися нею можуть всі абоненти Київстар, що обслуговуються на основі тарифних планів передоплати, за винятком тих, у кого спеціальні тарифні плани.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone сделал украинцам отличный подарок под Новый год

В минуле

Абоненты Киевстар смогут открывать двери в квартиру со смартфона

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle