VodafoneНовини

Vodafone вирішив подарувати абонентам віртуального Діда Мороза

На новий рік оператор Vodafone Україна подарує своїм абонентам незвичайний подарунок, а саме – віртуального Діда Мороза, який буде платним, хоч і не дуже дорогим. Починаючи з 23 числа і аж до першого січня всі без винятку абоненти зможуть отримати від нього привітання!


Віртуальний Дід Мороз

Щоб зателефонувати Дідові Морозу, наберіть короткий номер 2021. Ціна такого дзвінка – всього п’ятдесят копійок за всю розмову. Вам відповість спеціальний голосовий робот з досить великим словниковим запасом, що дозволить йому відповісти на всі ваші запитання. Поспілкуватися з ним може будь-який – і дорослий, і дитина. Сценарій розмови буде різним в завімості від обраного віку. При розмові він запитає, як вас звуть, як ви себе вели і чого ви хочете на Новий рік.

Як повідомила Вікторія Рубан, начальник відділу зі зв’язків з громадськістю Vodafone, через пандемію в цьому році Дід ​​Мороз до багатьох не зможе прийти, але казку у дітей забирати не можна. Тому компанія і вирішила подарувати хоча б віртуальну. Зараз ведуться переговори з іншими мобільними операторами.

Розробник бота – компанія EVE.calls. Вона займається в основному розробками штучного інтелекту в сфері бізнес-комунікацій і його подальшим впровадженням. Створений ними Дід Мороз вкрай уважний до своїх співрозмовників і дуже реалістичний.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив смарт-клініку «Здорро» спільно з компанією Botkin.pro, яка спеціалізується на телемедичних консультаціях. На даний момент в клініці працює вже 1100 фахівців трьохсот різних спеціальностей, їхня кількість постійно зростає. Лікарів можна вибирати по рейтингу – серед них багато практикуючих кандидатів і докторів медичних наук. Відмінна можливість отримати консультацію провідного фахівця без необхідності їхати до великого міста!

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone решил заработать на абонентах при помощи Деда Мороза

В минуле

Названа небезпека використання смартфона під час зарядки

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle