Vodafone

YouTube та інші сервіси стали безкоштовними для абонентів Vodafone

Vodafone останнім часом радує абонентів не тільки дешевими тарифами, але й приємними акціями. Наприклад, зараз він зробив месенджери і YouTube повністю безкоштовними. Послуга Video Pass, в рамках якої дані популярні сервіси не тарифікуються і не враховуються в ліміті трафіку, на час акції, продовженої до середини січня наступного року, тепер підключається всім бажаючим без оплати.


Які послуги входять в пропозицію?

Послуга Vodafone Video Pass дозволяє отримати повний безліміт на такі популярні відеохостінги і розважальні сервіси, як Ютуб, Мегого та Нетфлікс. Варто відзначити, що в вартість послуги, втім, не входить вартість підписок на самі ці сайти – тільки безлімітний трафік на них, який дозволить вам не витрачати дорогоцінні гігабайти. Звичайна ціна послуги – п’ятдесят гривень на місяць, зараз вона є безкоштовною. Для підключення послуги можна за допомогою комбінації * 313 #.

Послуга доступна в таких тарифних планах передоплати, як Vodafone RED EXTRA XS, Vodafone RED EXTRA S, Vodafone RED EXTRA М, Vodafone RED EXTRA L, Vodafone Device M, Vodafone Device L, Vodafone LIGHT +, Vodafone RED XS +, Vodafone 4G Smart XS, Vodafone 4G Smart S, Vodafone 4G Smart M, Vodafone RED S, Vodafone RED M, Vodafone RED L, Vodafone Partner, Vodafone UNLIM 3G, Vodafone UNLIM 3G Plus, Vodafone RED EXTRA XS 2, Vodafone Family Plus, Vodafone Family, Vodafone SuperNet Start_2019, Vodafone SuperNet Pro_2019, Vodafone SuperNet Unlim, Vodafone SuperNet Turbo_2019, Vodafone SuperNet Pro-1_2019, Vodafone SuperNet Start , Vodafone SuperNet Pro, Vodafone SuperNet TURBO, Vodafone SuperNet Pro +, Vodafone ZAHID.

У контрактних тарифних планах вона доступна в тарифах RED, Vodafone RED +, лінійці Vodafone Ultra, Vodafone Ultra VIP і Device 4G. У тарифний план Joice вона включена за замовчуванням.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

lifecell запустил услугу, от которой украинцы в восторге

В минуле

YouTube и другие сервисы стали бесплатными для абонентов Vodafone

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle