Hardnews

В Україні з’явиться більше 40 нових цифрових каналів

Нещодавно Нацрада з телемовлення створила в сімнадцяти областях нашої країни 44 місцевих цифрових канали. Мета – допомогти місцевим телевізійним мовникам перейти на цифрове мовлення в стандарті DVB-T2.


Чому було прийнято це рішення

Як повідомив регулятор на своєму сайті, дане рішення він прийняв на основі висновків, отриманих ним від Українського державного центру радіочастот, а також відповідей компаній, які були згодні віщати саме на таких каналах в цифровому форматі. Також на цих каналах були визначені оператори телекомунікацій, затверджені рішенням Нацради.

За словами державного регулюючого органу, через карантин, введений у зв’язку з епідемією COVID-19, можливості провести конкурси на мовлення немає. Проте, місцеві телевізійні медіа необхідно продовжувати переводити на цифрову технологію мовлення. Завдяки рішенню Національної ради компанії-мовники і оператори комунікацій можуть провести як технічну розробку, так і побудова своїх каналів мовлення.

Оператори телекомунікацій також будуть зобов’язані інформувати регулятора про те, що вони готові впровадити цифрове мовлення. Це необхідно для того, щоб отримати ліцензію на право мовити в ефірі.

Як ми писали раніше, держава також прийняло документ, що стосується питань ШІ. Розвиток штучного інтелекту в нашій країні, згідно з документом, є пріоритетним напрямком на довгостроковий період – аж до 2030 року. Про це сказано в описі документа. Технології штучного інтелекту будуть сприяти трансформації економіки нашої країни, ринку праці, суспільства і державних інститутів. Вони також дозволять підвищити ефективність виробництва, товарів і послуг.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Nokia C1 Plus – компактний смартфон на Android Go

В минуле

В Украине появится более 40 новых цифровых каналов

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle