Київстар припиняє роботу популярної послуги: всіх переведуть на нову

Треба прочитати

Київстар припиняє надання одній зі своїх популярних послуг, а саме «Звук +». Всіх переведуть на нову послугу – «Музичний клуб», починаючи вже з наступного тижня. Втім, принципових змін не буде.


Закриття старої послуги та умови нової

Стара послуга «Звук +» перестане бути доступною для підключення вже з п’ятнадцятого грудня. Через тиждень, 22 грудня, її буде повністю закрито. Для тих, хто хоче надалі хоче слухати та завантажувати музику з безкоштовним трафіком, стане доступна послуга «Музичний клуб» з її більш широкими можливостями і гнучким ціноутворенням.

Для того, щоб скористатися даною послугою, вам потрібно буде завантажити додаток або зайти на сайт musiclub.com.ua. Доступні два види підписки – «Lite» (всі українські та деякі треки виконавців країн СНД) і «Premium» (всі треки). При використанні послуги з телефону трафік не тарифікується. Слухати музику можна як онлайн, так і офлайн, створювати власні плейлисти, перші сім днів використання безкоштовні.

Щоб активувати підписку «Lite», відправте повідомлення на номер 770, щоб активувати підписку «Premium» – на 771. СМС безкоштовне. Для виходу з обігу послуги відправте повідомлення на той же номер, але зі словом «СТОП».

Також відключити або підключити одну з підписок можна на сайті musiclub.com.ua або в додатку Music Club в розділі «Профіль». Відключаючи підписку, ви припиняєте користуватися послугою «Музичний клуб». Ціна передплати “Lite” становить 1,50 грн в день для контрактних абонентів і 10 гривень 50 копійок для передоплати. Преміум-підписка обійдеться в 2,50 в день для контрактних і 17,50 на тиждень для передоплати відповідно.

Якщо ви не оплачуєте послугу протягом трьох місяців, вона автоматично деактивується. Якщо ви вже активували її раніше, повторна активація безкоштовна, але пільговий безкоштовний період не нараховується.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей