Softnews

Видаліть ці додатки зі смартфона і він буде працювати швидше

Google Chrome
Google Chrome - найпопулярніший мобільний браузер

Експерт розповів, які програми, встановлені на переважній більшості смартфонів, серйозно гальмують його роботу, а також сприяють прискореній розрядці його акумулятора. Також, на думку фахівця, уповільнюють смартфон і фонові процеси активних програм, якими ми користуємося.


Дану інформацію надав співробітник компанії Slaxico Володимир Гриценко. За словами експерта, співробітники його платформи кілька років аналізували софт, встановлений на сучасних смартфонах, щоб з’ясувати чинники, які уповільнюють роботу, та котрі можна легко усунути.

Найголовнішими «гальмами» роботи смартфонів є стандартні програми, встановлені за замовчуванням в більшості телефонів. Це і браузер, який легкому можна замінити сучасними програмами, які постійно оновлюються, на кшталт Edge, Firefox і Chrome. Це відноситься і до додатків сервісів, на зразок Instagram, YouTube і Facebook. Простіше їх видалити і використовувати веб-версії, на які можна зайти через браузер. Також «якорем» є антивірус, який у фоновому режимі додатково обробляє кожен процес, котрий ви запускаєте. Гриценко впевнений, що в такому софті немає ніякого сенсу, якщо ви користуєтеся офіційними додатками, викачаними з перевірених джерел.

Ще одним «пожирачем ресурсів» є спеціальні сервіси, які використовують програмне навчання і штучний інтелект. Це і програми-розпізнавачи голосу, і інтелектуальні помічники, бекап системи. Всі вони в фоновому режимі постійно «навчаються», що сильно вантажить систему смартфона. Щоб цього не відбувалося, слід відключити систему відправки отриманих додатком даних розробнику, а також вручну дезактивувати програми, коли ви ними не збираєтеся користуватися.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone надає безкоштовні пакети з інтернетом і дзвінками на всю зиму

В минуле

MIUI 13: що нового та які смартфони отримають апдейт

В майбутнє

Також буде цікаво