lifecell

lifecell пропонує заробити 1 млн. гривень: що потрібно зробити

Оператор lifecell спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) запустив спільний проект «Телеком проти корупції». У його рамках можна отримати матеріальну винагороду, якщо ви розкриєте факти хабарництва у відповідній галузі. Винагорода може складати до десяти відсотків від предмета корупційного злочину, або ж до мільйона гривень.


Як стати мільйонером, сприяючи правосуддя

В рамках меморандуму, підписаного днями, lifecell зобов’язався матеріально винагороджувати громадян, які будуть розкривати корупційні схеми в сфері телекомунікацій, розмір або збитки від яких становлять суму до десяти мільйонів гривень. Даний меморандум відкритий і для інших учасників ринку, які виявлять бажання впровадити кращі правила для боротьби з хабарництвом.

За словами Олександра Новикова, глави НАЗК, галузь телекомунікацій є однією з найбільш корумпованих у всьому світі. У минулому році було зібрано понад два мільярди доларів штрафів у всьому світі за корупційні злочини в цій галузі. Про багатьох з них правоохоронні органи дізналися від законослухняних громадян, які виявили свою небайдужість.

У разі, якщо ви розкриєте корупційний злочин на суму, яка оцінюється більш ніж в десять мільйонів гривень, то винагороду вам виплатить не мобільний оператор, а держава.

Як повідомив Андрій Осипов, який очолює в lifecell юридичний департамент, його компанія дуже рада стати інноватором в антикорупційних практиках в своїй сфері. Він також висловив щиру подяку колегам із НАЗК. Осипов сподівається на те, що забезпечення на телеком-ринку чесних і прозорих умов посприяє кращому розвитку технологій і більш ефективної цифрової трансформації нашої країни.

Як ми писали раніше, нещодавно мобільний оператор Lifecell запустив найкращий безлімітний мобільний інтернет – абонентська плата в ньому становить всього п’ятдесят гривень на місяць. За таку незначну суму ви отримуєте в ньому просто величезний пакет послуг, що зовсім нетипово для більшості тарифних планів всіх мобільних операторів нашої країни. Тарифний план носить назву «Інтернет без меж».

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названі кращі смартфони року

В минуле

lifecell предлагает заработать 1 млн. гривен: что нужно сделать

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle