Vodafone

Vodafone зробив дзвінки та інтернет безкоштовними на час свят

На час свят оператор Vodafone запустив акцію під назвою «З Vodafone всі свої». Всі дзвінки та інтернет стали безкоштовними на весь час свят. Клієнтам Vodafone вже не має значення, на мережу якого українського оператора їм дзвонити. Безлімітним став і інтернет у всіх додатках.


Як підключити акцію?

Ви можете подключитися до акції «З Vodafone всі свої» з 1 грудня 2020 по 15 січня 2021 за допомогою додатку My Vodafone або ж увівши комбінацію * 888 #. Ця пропозиція дійсна для всіх абонентів лінійки тарифних планів Vodafone SuperNet. Всі, хто підключить дану акцію протягом цього періоду, отримають необмежену кількість хвилин для дзвінків на номери всіх операторів України та безлімітне користування послугами PASS: Online, Social і Video до 28.02.2021. Оплачувати нічого не потрібно, крім звичайного пакета послуг на місяць.

Нагадаємо, що послуга Online Pass дозволяє безлімітно і без плати за трафік користуватися додатками, які найчастіше потрібні для онлайн-навчання і дистанційної роботи. Це Viber, Telegram, WhatsApp, Zoom, Skype, Skype for Business, Hangouts, Google Classroom, Google Meet, Microsoft Teams, WeChat, FaceTime. Послуга Social Pass надає необмежений доступ до найпопулярніших соціальних мереж: Instagram, Facebook, TikTok, Snapchat, Twitter, Pinterest, Likee, LinkedIn. Накогец, Video Pass включає в себе можливість користуватися улюбленими відеосервісу без тарифікації інтернету: YouTube, Netflix, MEGOGO.

Як ми писали раніше, оператор Vodafone Україна розширив пакет послуг, які входять в програму страхування українців за кордоном Smart Travel, спільно зі страховою компанією ARX (АТ “СК” АРКС “). Зокрема, тепер до списку страхових випадків входять і небезпечні інфекційні захворювання , такі, як COVID-19. Розмір страхової суми – тридцять тисяч євро. Розмір страхового платежу – від двадцяти п’яти гривень в день. Ви платите тільки за ті дні, в які дійсно перебуваєте за межами України, так що при бажанні можете оформити страховку навіть на один день.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Microsoft “вбила” ще одну Windows 10

В минуле

Vodafone сделал звонки и интернет бесплатными на время праздников

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle