Київстар

Київстар пропонує абонентам самим підібрати собі номер

Компанія «Київстар» дозволяє абонентам самим підібрати собі номер. Вибрати його ви можете за будь-якими параметрами – як то кажуть, «будь-який каприз за ваші гроші». Наприклад, вам може захотітися, щоб ваш номер був схожий на аналогічний від іншого мобільного оператора. Можна також зашифрувати якусь важливу для вас дату, якесь слово, змінити чотири останні цифри, нарешті, просто вибрати гарний набір чисел.


Гарний номер: скільки він коштує?

З деталями замовлення послуги можна ознайомитися на офіційному сайті мобільного оператора. Приблизний прейскурант на гарні номери виглядає так:

  • Комбінація чисел на ваш розсуд, крім «ідеальних» і «золотих» (про них див. нижче) обійдеться в 300 гривень.
  • Дзеркальні або повторювані комбінації вже дорожчі – 400 гривень.
  • Ще дорожче – дві тисячі гривень – коштують комбінації трьох і більше чисел в порядку зростання або зменшення, а також номери, що складаються з 2-3 цифр.
  • Чотири цифри поспіль (так званий «ідеальний номер») – 3000 гривень.
  • Нарешті, «золоті номери» (п’ять і більше чисел поспіль) – 15 000 гривень і більше.

Визначившись з тим, який номер ви собі хочете, починайте оформлення. Введіть потрібну комбінацію цифр. Оформіть заявку: для цього знадобляться контактні і паспортні дані, а також місто, в якому ви живете. Після цього потрібно буде вказати бажаний спосіб оплати і доставки, а також підтвердити СМС-кою виконання замовлення. Готово – від вас залишилося лише дочекатися отримання потрібного номера найближчим часом!

Як ми писали раніше, Київстар дозволяє українцям також отримати ще один, додатковий номер. Щоб підключити послугу, скористуйтесь комбінацією *100*33*2# і клавіша виклику. Ви отримаєте номер, випадково згенерований системою. Щоб призупинити дію послуги, можна за допомогою комбінації *100*33*4#. Для відправлення СМС або виклику на додатковий номер введіть перед номером адресата код 818. У меню управління послугою можна, наприклад, розмежувати особисті та робочі дзвінки, відключаючи додатковий номер за розкладом.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ПриватБанк и Монобанк запустили крайне важную услугу

В минуле

Киевстар предлагает абонентам самим подобрать себе номер

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle